Keystone logo

10 MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Mezinárodní žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
  • Mezinárodní žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Mezinárodní žurnalistika

Master of Arts, také volal MA, je jméno dané míře obecně poskytované po bakalářský titul byla získána v příbuzném oboru. MA je běžně uděluje titul pro studium v ​​angličtině, humanitní obory, historií, jazykem a umění. Často, po jednom až třech letech kurzu a / nebo výzkumu, akademický papír nebo práce je písemná nebo zkouška brát jako poslední požadavek na dosažení míru.

Co je MA v mezinárodní žurnalistiky? Svět žurnalistiky se rychle mění v tento den a věk. Technologických, kulturních a politických změn v tomto světě, obor žurnalistiky se rychle vyvíjí. Titul v mezinárodní žurnalistiky poskytne studentům kontext pro dění ve světě a zároveň jim umožní rozvíjet jejich vlastní novinářské hlas.

Protože žurnalistika je kariéra, která spojuje světové události se společností, titul v mezinárodní novinářské poskytuje bohaté vzdělání contextualizing svět, ve kterém žijeme.Bez ohledu na to, zda si studenti volí pokračovat žurnalistiku nebo přesunout na jiné kariéry, žurnalistika titul je skvělé místo pro start.

V závislosti na délce programu a jakou školu se člověk rozhodne zúčastnit, mohou studenti najít celou řadu nákladů na MA v mezinárodním žurnalistiky. Studenti by si měli pečlivě zkoumat instituce a nákladů s tím spojených.

MA v mezinárodní žurnalistiky připravuje studenty pro mnoho in-demand kariéry. Absolventi jsou připraveni pro práci v novinářské zaměstnání, jako jsou editory, novináři, spisovatelé nebo konzultanty. Vládní úřady často najmou ty s žurnalistiky stupňů. Kromě toho, studenti často rozhodnou přejít na doktorském programu nebo jiného vysokoškolského vzdělávání stupně.

On-line tituly v mezinárodním žurnalistiky mají tu výhodu, že studenti flexibilní plány a svobodu dělat ročníkovou práci z libovolného místa. Pro mnoho studentů, to je nejlepší způsob, jak sledovat míru.Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.