Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 4 MA v Dějiny středověku 2023

4 MA Programy v Dějiny středověku 2023

Přehled

Master of Arts, také známý jako MA, je běžný typ magisterského studia, který je k dispozici na mnoha univerzitách po celém světě. Spolu s Master of Science, MA je jedním z nejčastějších magisterských programů jsou k dispozici. Magisterského studia jsou obvykle soustředěny ve věci týkající se umění, angličtina, historie, výtvarného umění a humanitních věd.

Co je MA v medievistických studií? Středověké studie je široká oblast, která je často studoval s interdisciplinární přístup. Často mohou studenti zvolit sledovat historickou, archeologickou či literární skladbu ve středověkých studií, nebo kombinace všech tří. Jedním z hlavních témat MA v medievistických studií zkoumá zdroje rukopisy a umělecká díla z období středověku. Mnoho univerzit, které nabízejí tento stupeň se nachází v historicky významných oblastech, což umožňuje studentům sledovat vlastní první ruky výzkum.

Pokračování Master of Arts ve středověku studií je odvážný podnik, který klade důraz na organizaci, pracovní morálku, soustředění a odhodlání. Interdisciplinární charakter tohoto stupně znamená, že studenti vyjdou s širokým zázemím v mnoha aspektech historie, lingvistiky, angličtiny a umění.

Programy MA velmi liší mezi různými školami, a náklady na přijetí se bude lišit stejně. Programy mohou trvat dobu od jedné až tři roky dokončit. To je nejlepší se obrátit konkrétních škol týkající se nákladů.

Ti, kteří dokončí MA ve středověku studia mají širokou škálu možností pro budoucí kariéru. Mnoho rozhodnou pokračovat ve vzdělávání tím, že sleduje PhD program v příbuzném oboru. To může vést k učitelské práci na vysoké škole, nebo snad výzkumné pracovní místo. Ti, kteří o krok dále mimo akademické obce může očekávat, že uplatnit dovednosti, které získali na různých kariéru v muzeích, učení, vlády a archivy.

Tento program je vhodný pro on-line studium, a to zejména pro ty, kteří žijí v oblastech, kde mohou získat přístup k univerzitu. Kromě toho, flexibilní plán pro on-line tříd může být velkým přínosem pro mnoho studentů. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Dějiny středověku
Studijní obory
  • Humanitní vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory