Keystone logo

52 MA Programy v Design Mediální Design 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Design
  • Mediální Design
Studijní obory
  • Design (52)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Design Mediální Design

Mediální design je o používání vizuálních prvků k řešení problémů a sdělování nápadů. Od tradičních televizních reklam přes interaktivní webové stránky až po zážitky z virtuální reality – nebe je limit!

Během studia mediálního designu získáte komplexní porozumění různým aspektům mediálního designu, včetně praktických dovedností, teoretických znalostí a poznatků z oboru. Učební plán se může lišit v závislosti na konkrétním programu, ale studenti mohou očekávat, že se dozvědí o grafickém designu, webdesignu, pohyblivé grafice, video produkci, marketingu, projektovém managementu a dalších.

Jako absolvent mediálního designu můžete zjistit, že pracujete na reklamních kampaních, navrhujete uživatelské prostředí pro digitální produkty nebo dokonce vytváříte pohlcující videohry. Vaše odbornost může také vést k vedoucím rolím, jako je umělecký ředitel, kreativní ředitel nebo manažer sociálních médií.

Vzhledem k tomu, že se digitální krajina neustále vyvíjí, mohou se absolventi těšit na svět stále se rozšiřujících možností. Najděte si svůj titul Media Design ještě dnes a udělejte svou značku v tomto prosperujícím odvětví.

MA je magisterský titul udělen ke studentům, kteří dokončili program, studovat humanitní obory nebo výtvarných umění předměty jako historie, komunikace, filozofie, teologie nebo anglicky. Mistr míry umění typicky vyžaduje ročníkové práce, výzkum a písemné zkoušky.