Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 MA v Marketingový management 2023

10 MA Programy v Marketingový management 2023

overview

Master of Arts Marketing Management je určen pro studenty, kteří chtějí, aby jejich formální vzdělání za bakalářský titul. Tento pokročilý kurz studia sídlí v humanitních a společenských věd a poskytuje studentům dobře zaoblené postgraduálního vzdělávání.

Co je MA v oboru Marketing Management? Zadáte-li tento typ programu, budete učit teorii marketingového řízení, a budete také získat možnost uplatnit nově získané znalosti v praktických situacích. Mnoho programů patří i možnost setkat se s lídry v podnikatelské sféry. Vaše studie mohou zahrnovat kurzy brandingu, marketingový výzkum a komunikace, obchodních strategií, digitální povýšení a konzumu. Kromě studia základní obchodní koncepty, budete rozvíjet oblast zaostření výběrem volitelných a pracovat na diplomové práce.

Jako absolvent MA v programu Marketing Management budete dobře orientovat v nejnovějších teorií a praxí marketingu. Naučíte se řešit složité problémy, rozhodovat se a používat strategickou analýzu ke svému prospěchu. Pracovní příležitosti rozšíří kvůli vašim zvýšené obchodní prozíravost, a budete umístěny tak, aby se stal lídrem v mnoha různých průmyslových odvětvích.

Kontakt jednotlivých škol učit se, co poplatek za školné a poplatky. Náklady na získání magisterský titul liší od země k zemi a školy do školy. Investice, které provedete ve svém vzdělávání, kdy si vydělat pokročilý stupeň se může vyplatit s vyšším potenciálem zisku.

Poté, co absolvent s Master of Arts v Marketing Management, budete připraveni na kariéru v ve všech typech podniků.Společnosti všech velikostí zaměstnávat manažery marketingu, takže budete mít v poptávce, zda se snažit pracovat pro vládu, neziskové či velké nadnárodní společnosti. Na základě svého vzdělání, můžete si najít manažera v oblasti prodeje, marketingu a brandingu.

Vydělávat magisterský titul v oboru marketingu začíná identifikací školy a kurzy, které vás zajímají. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

read_more

filters

  • MA
  • Marketing
  • Marketing
  • Marketingový management
fields_of_study
  • Marketing (10)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format