Keystone logo

11 MA Programy v Móda Marketing v oděvnictví 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Móda
 • Marketing v oděvnictví
Studijní obory
 • Móda (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Móda Marketing v oděvnictví

  Magisterský titul, nebo MA, je postgraduální titul, který se uděluje po jednom nebo dvou letech akademické práce. Některé programy vyžadují výzkum nebo projekt práce k maturitě. Program MA obvykle nabízí humanitních studentům hlubší nebo konkrétnější pohled na své zvolené téma.

  Co je MA v módní marketingu? Tento magisterský program může mít široké zaměření na módní trh nebo více zvláštním zaměřením na marketing a branding či maloobchodu a luxusní vedení. Předměty zahrnuté v programu patří historii módy, branding, vizuální merchandising, marketingové komunikace, sociální odpovědnost podniků, analýzu řízení značky, vývoj módních pojmů a analýzu módních trendů.

  Studenti těžit z sdružovat s hostující řečníci a aktivních profesionálů, fakultativních výletů vyrábět rozbočovače, semináře, spolupráce zkušenosti a semináře s reproduktory s vysokým profilem.Mohou se také očekávat, že k rozvoji důležitých sítí čerpat po ukončení programu.

  Školné a související výdaje pro MA v módě marketing může se hodně liší od školy do školy a země k zemi. Je důležité obrátit škol individuálně získat přesné informace.

  Výzva pro talentované odborníky v této oblasti je skvělý. Absolventi programu často chodí na vytvářet své vlastní podnikání, nebo pokračovat ještě vyšší vzdělání. Jsou k dispozici v módních obchodech a návrhářský průmysl, vývoj produktů, trend prognózování a Internet obchodních prostor Jobs. Pracovní tituly patří návrh ředitele, módní poradci, manažeři značky, módní podnikatele a konzultanty. Mohou se rozhodnou pracovat v oblasti řízení podniku módy nebo se pedagogové sami.

  Každý, kdo má zájem o zápis do jedné z těchto programů by měla přehodnotit své možnosti v seznamu programů.Pokud se to popisuje tebe, použijte vedení formuláře pro získání více informací o programech, které se zdají nejvíce vzrušující pro vás. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.