Keystone logo

67 MA Programy v Marketing Marketing 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Marketing
  • Marketing
Studijní obory
  • Marketing (67)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Marketing Marketing

Master of Arts (MA) je pokročilý stupeň, že mnoho studentů pokračovat získat speciální dovednosti, které jim pomohou při práci. Existuje celá řada různých programů, které si studenti mohou vybrat. Většinu času, budete muset požádat o program, který se vztahuje na váš bakalářský titul.

Co je MA v marketingu? Jedná se o program, MA pro studenty, kteří mají zázemí v studijních oblastech, jako je podnikání, strategie, psychologie, sociologie, výzkum, vysílání, publikace, propagace, distribuce, etiky, služeb a dalších subjektů. Cílem tohoto typu programu je stavět na své obchodní znalosti. Naučíte se základní pojmy vztahující se k uvádění na trh, včetně aktivace, účinnost, segmentace, dominance, servis, oceňování, řízení značky, maloobchod a další. Také, když jste sledovat toto studium, můžete se specializují v oblasti, která se týká vašich profesních cílů.K dispozici jsou programy pro sociální média, mezinárodní marketing, propagace, řízení prodeje, interaktivní marketing a další.

Existuje několik výhod pro přijímání Masters v managementu. Nejviditelnější je pokrok ve své kariéře. Kromě toho, mnoho absolventů zjistí, že lepší výkon v práci, protože z nástrojů, které se učí, zatímco oni jsou ve škole.

Náklady na navštěvování školy se liší v závislosti na programu, který si vyberete. Potenciální studenti, kteří se chtějí dozvědět více o ceně by měla zkoumat přijímací poplatky účtované v rámci programu, které mají zájem o účast.

Po dokončení studia, budete mít kvalifikaci pro práci v marketingu pracovních míst pro různé společnosti. To je obyčejné pro marketingové grady pracovat v marketingových pozicích na vysoké úrovni. Někteří z nich dokonce dál, aby se stal ředitele a viceprezidentů v rámci svých společností.

Pokud máte zájem o zasílání vašeho MA v oblasti marketingu, je důležité zkoumat různé programy online. Jakmile se najít ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, můžete použít. Vyhledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.