Keystone logo

41 MA Programy v Management umění 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Filozofie
 • Uměnovědná studia
 • Management umění
Studijní obory
 • Filozofie (41)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Management umění

  MA je Master of míry umění, intenzivní cesta studie, která poskytuje studentům možnost získat hlubší znalosti a zkušenosti v daném oboru. S MA, absolventi jsou často lepší kvalifikaci pro kariéru na vyšší úrovni ve svém oboru.

  Jeden takový obor, že studenti mohou vybrat, aby pokračovala v postgraduálním studiu je správa umění. Co je MA v oboru Arts Management? Po absolvování vysoké školy a objevování zájem o výtvarném umění, mnoho studentů rozhodnou zapsat do managementu umění studijních programů, protože doufají, že profesionálně shromáždit a zachovat umění. Celoroční těchto programů se hodně liší-některé školy se zaměřují zejména na kurátorství, zatímco jiní zdůrazňují úlohu klíčovými hraje v komunitě. Tyto programy podporují studenty stavět fundraising schopnosti, a často vyžadují studenty k účasti v úsilí posílit umění ocenění v rámci komunity.

  Snad nejpozoruhodnější výhoda této titul je potěšující pracovní vyhlídky k dispozici pro absolventy. Pro studenty s vášní pro umění a jeho zachování, management umění je obzvlášť prospěšný pole, které umožňuje absolventům, aby své dovednosti využít v zájmu zachování umění pro budoucí generace.

  Různé MA v programech Arts managementu, které jsou k dispozici mají různé náklady. Program 's vyučování závisí částečně na místě a velikosti školy. Obraťte se na přijímací kancelář pro každou školu přímo další konkrétní informace týkající se programu 's náklady.

  Vystudovala Arts Management, mohou absolventi pokračovat v práci jako kurátoři a ředitelé muzeí umění, nebo může naplnit řadu dalších pozic zahrnující správu a údržbu umění. Vedení Arts je dobrým příkladem oboru, ve kterém může MA učinit velký rozdíl jednoho 's schopnost být najat.Zaměstnavatelé se snaží svěřit odpovědnosti managementu umění pro jednotlivce s prověřenými zkušenostmi a znalostmi v této oblasti, z nichž všechny MA může prokázat.

  Nakonec, MA v oboru Arts Management může být prospěšný cesta studia pro absolventy se zájmem o vloupání do terénu. Máte-li zájem dozvědět se více o programech, které jsou v současné době k dispozici, může naše vyhledávání seznam škol, pomůže vám začít. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.