Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 MA v Management zásobování 2023/2024

3 MA Programy v Management zásobování 2023/2024

Přehled

Mistr umění nebo magisterský studijní program je studijní cesta otevřená absolventům vysokých škol, kteří se snaží o další specializaci v daném oboru. Tento stupeň může pomoci připravit studenty na kariéru okamžitě po ukončení studia nebo může vést k vyššímu vzdělání.

Co je MA v řízení dodavatelského řetězce? Tento program se zaměřuje na výrobu a distribuci zboží nebo služeb a může být aplikován více lokálně nebo v celosvětovém měřítku. Existuje mnoho kroků mezi výrobou zboží a jeho dodáním spotřebiteli, a proto je tento stupeň poměrně široký z hlediska předmětu. Kurikulum často zahrnuje kurzy, které stresují strategii logistiky a výzkumné projekty. S příchodem internetu a novými způsoby, jak rychle komunikovat obrovské množství informací, mnoho z těchto programů také zahrnuje řadu kurzů v e-logistice a řízení e-dodavatelského řetězce, které mají co do činění s virtuálními podniky a dodavateli na webu.

Hlavním přínosem pro tento stupeň je skutečnost, že nabízí neocenitelnou příležitost specializovat se na řízení dodavatelského řetězce a získávat značné zkušenosti a většinu dovedností potřebných k vynikání v této oblasti. Po ukončení studia je mnoho studentů těchto programů dobře vybaveno k nalezení práce.

Náklady na MA v řízení dodavatelského řetězce se mění v závislosti na velikosti a umístění školy. Výuka, registrační poplatky a registrační náklady mohou záviset na řadě faktorů. Chcete-li zjistit náklady na program, je nejlepší kontaktovat školní přijímací kancelář přímo s otázkami.

ŘO v ​​řízení dodavatelského řetězce je nejvíce přímo aplikovatelné na kariéru v oblasti řízení dodavatelského řetězce a logistiky, ačkoli absolventi si mohou vybrat, zda tyto dovednosti aplikují v soukromém, veřejném nebo dobrovolném sektoru. Manažeři dodavatelského řetězce pracují na zajištění hladkého přenosu nebo přepravy zboží a služeb v každém kroku výrobního procesu. Někteří manažeři se rozhodnou zaměřit svou kariéru konkrétně na výrobu nebo obchod, zatímco jiní pracují širšími oblastmi nebo provádějí výzkum v terénu.

Máte-li zájem o studium v ​​řízení dodavatelského řetězce, máte k dispozici několik možností. Náš vyhledávatelný seznam programů po celém světě vám pomůže zajistit, že pro vás najdete ideální program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MA
 • Management
 • Management zásobování
Studijní obory
 • Management (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory