Keystone logo

9 MA Programy v Městské a regionální plánování 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Architektura
 • Městské a regionální plánování
Studijní obory
 • Architektura (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Městské a regionální plánování

  Po dokončení vysoké školy, mnoho studentů se snaží, ale vysokoškolské vzdělání v daném oboru. MA je absolvent titul, který nabízí příležitost k tomu, a navíc, připravuje studenty na kariéru v oblasti své volby.

  Co je MA v městské a územní plánování? Tato cesta studia je navržen tak, aby připravit studenty pro řízení zdrojů a plánování městské prostory. Studenti si mohou vybrat specializovat v celé řadě oborů, včetně urbanismu, krajinářské architektury, řízení zdrojů a rozvoj měst. V závislosti na konkrétním zaměření programu 's, v kurzu je pokrývají širokou škálu témat od veřejného pořádku a sociologii na ekonomiku a architektury.

  Jednou Klíčovou výhodou dosažení tohoto MA je jeho vysoká míra uplatnění v dnešní 's trhem.Jak městech po celém světě i nadále rozšiřovat a půdy a řízení zdrojů se stává stále významnější problém, vlády a soukromí zaměstnavatelé stále hledají vzdělané absolventy, kteří jsou schopni čelit těmto výzvám.

  V závislosti na velikosti a umístění školy, bude MA programu mají různé náklady. Chcete-li se dozvědět více o programu 's školné a zápisné, obraťte se na školu přímo.

  Studenti, kteří absolvují MA v městské a regionální plánování mají několik různých kariéry k dispozici. Stupeň je nejvíce přímo použitelná pro kariéru v rámci rozvoje měst. Studenti se mohou stát architekti nebo návrháři infrastruktury. Hodně z učiva je také použitelná pro veřejný pořádek, takže studenti mohou vybrat, aby pokračovala v práci advokátů, politiků nebo, se dalšího vzdělávání, právníci.Absolventi mohou také jít o získání pověření výuky, aby se stát učiteli, vzdělávání nové generace zájemce v oblasti městského a územního plánování.

  Všichni studenti, kteří mají zájem dozvědět se více o této míře a na různé programy v současné době k dispozici jsou vedeni k používání naší databáze škol. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.