Keystone logo

153 MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Média
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (153)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Média

Master of Arts v oboru poskytuje studentům více příležitostí pro rozvoj v mnoha různými způsoby. Marshall McLuhan kdysi řekl, že "médium je zpráva." Studenti se rozhodli pokračovat v Master of Arts v médiích chtějí pochopit vztah mezi neustále se vyvíjející technologie a měnící se kultury po celém světě.

Co je MA v médiích? Je to vyšší stupeň vzdělání, který kombinuje disciplíny médií a kulturních studií, které pomáhají studentům získat znalosti potřebné pro práci v místech, jako je redakcích, veřejné záležitosti kanceláře nebo obchodních podniků. Lidé vydělávají MA v médiích bude studovat, jak vlády komunikovat s občany, jak sdělovací prostředky ovlivňují veřejné politiky, a jak mohou podniky řešení krizových situací. Existuje mnoho různých kurzů jsou k dispozici v rámci programu, a studenti si mohou vybrat oblasti v médiích, že jsou nejvíce zajímají.

Existuje mnoho důvodů, proč si studenti volí získat MA v médiích. Mnozí z nich mají touhu dozvědět se více o měnících se způsobů, jak komunikovat spolu navzájem, zatímco jiní chtějí, aby bylo možné získat lepší práci ve své současné žurnalistiky, public relations, marketingu nebo kariéru.

Náklady na získání titulu MA v oboru médií se liší v závislosti na instituce studenti navštěvují a jak dlouho to trvá až do konce kurzy. Každý, kdo hledá, aby se do školy vrátit, nebo pokračovat ve studiu měli udělat dostatek srovnávací výzkum před rozhodnutím o programu.

Master of Arts v médiích může vést k mnoha různým a vzrušující kariéru. Možné úlohy vyplývající z míry patří novinář, veřejné informační důstojník, žurnalistiky profesor a tiskový tajemník.Studenti získají znalosti, aby mohli psát tiskové zprávy, ptát těžké otázky, a efektivně komunikovat složité informace k masám.

Zatímco fyzicky navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu, je zábavný způsob, jak získat titul, stále více a více lidí, kteří se rozhodnou vzít on-line kurzy dalšího vzdělávání. On-line kurzy umožňují každému z zaneprázdnění rodiče pro lidi, kteří žijí v odlehlých oblastech, aby získala jejich tituly. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.