Keystone logo

142 MA Programy v Jazyky 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Jazyky
Studijní obory
  • Jazyky (142)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Jazyky

Master of Arts v oboru je pokročilý kurz non-vědecké studie, které mohou poskytnout nové příležitosti pro absolventy. Magisterský titul je obvykle dokončena v jednom nebo dvou letech, a to může být skvělý způsob, jak pro lidi, aby urychlily své kariéry.

Co je MA v jazycích? Masters of Arts v jazycích je program, který se zaměřuje na studium různých světových jazycích, stejně jako kulturu a historii země, z níž pocházejí. Z analýzy starověké jazyky, které odhalují podrobnosti o jeden jazyk, studenti mohou zaměřit na konkrétní oblasti nebo země zájmu, nebo se širší přístup. Poté, co absolvoval, se studenti stali mistry přes jazykové umění a bude mít důkladnou znalost svého oboru.

Proč si vybrat vykonávat MA v jazycích a lingvistiky?Lidé, kteří zvolí tuto oblast mají vášeň pro porozumění a komunikaci s lidmi z celého světa. Absolventi, kteří získají titul MA v jazycích, které mají obecně více příležitostí s možností vydělat větší plat. Nejdůležitější je, že studenti jsou schopni studovat pole, že jsou nadšení, a mnohé z nich jsou schopni vyvinout zvýšené spojení s lidskou rasou.

Náklady na získání Masters of Arts stupně v jazycích, často závisí na tom, kterou školu se student rozhodne navštěvovat. Ceny za studium se liší v závislosti na zemi, kde se student rozhodne usilovat o vzdělání. Mnoho škol po celém světě nabízejí stipendia a programy finanční podpory, která může napomoci tomu, aby o rozšířeném vzdělání dostupnější.

S Masters of Arts v oboru jazyků mohou absolventi očekávat pozice k dispozici po celém světě.Od tlumočníků a překladatelů, učitelům a členů podnikové elity, mohou lidé s MA v jazycích, používat své odborné znalosti v různých oblastech. Jiné pozice, které využívají tento velmi vyhledávaná stupně zahrnují logistiku a distribuci, móda, cestování, a diplomatické služby.

&nbsp

V současné době mohou studenti snadno použít pro školu podle svého výběru on-line. Budoucí absolventi jazyka lze také určit, které oblasti jazyka, který by chtěl studovat a používat on-line prostřednictvím zjednodušeného postupu. Se ještě dnes pro MA v jazycích vyplněním jednoduchého on-line formuláře. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.