Keystone logo

6 MA Programy v Jazyky Japonština 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Jazyky
 • Japonština
Studijní obory
 • Jazyky (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Jazyky Japonština

  Po ukončení bakalářského studia je možné absolvovat hlubší a přizpůsobené studium humanitních a uměleckých oborů pomocí programu Master of Arts. ŘO se obvykle považuje za terminologický stupeň a připravuje vás, abyste byli na pracovišti konkurenceschopnější jak prostřednictvím výzkumu, tak praktických dovedností.

  Co je MA v japonštině? Tento titul nabízí rozsáhlou výuku na témata, jako je aplikovaná lingvistika, japonská jazyková praxe a získávání druhého jazyka. Budete pravděpodobně provádět výzkum teoretické lingvistiky nebo klasické japonštiny. Některé programy podporují studium jiného jazyka kromě japonštiny. Pokud hledáte japonské ponoření, můžete studovat v zahraničí. Většina stupňů vyvrcholí výzkumnou nebo výzkumnou činností založenou na tématu, které si vyberete.

  Dokončení MA v japonském programu obvykle rozvíjí schopnost porozumět cizím kulturám. Studium japonštiny může také zlepšit vaše kognitivní a rozumové dovednosti, které jsou vyžadovány ve všech aspektech života.

  Náklady na magisterský studijní program v japonštině závisí na několika faktorech, jako jsou školné v instituci, zápis na plný nebo částečný úvazek a délka studia. Zjistěte, zda se u každého programu zjistí, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

  Jaké možnosti kariéry jsou otevřeny absolventům s magisterským studiem v japonštině? Existují možnosti zaměstnání u firem. Mnoho společností, které mají zámořské smlouvy, potřebují překladatele, zaměstnance nebo tovární manažery a dokonce i právníky, kteří mohou mluvit jiným jazykem. Akademičtí vědci studují původ jazyka a společné rysy různých jazyků. Mohli byste vyučovat japonštinu na středních školách nebo vysokých školách.

  Existuje mnoho univerzit, které nabízejí MA v japonštině, a to jak lokálně, tak celosvětově. Ti, kteří žijí ve venkovských oblastech, se mohou rozhodnout pro online kurzy. Pokud máte zájem, není třeba čekat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.