Keystone logo

21 MA Programy v Technologie IT 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Technologie
  • IT
Studijní obory
  • Technologie (21)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Technologie IT

Získání hlavní 's titul může poskytnout absolventům profesní dráhy pro ty s pokročilými dovednostmi, kritického myšlení schopnosti a obchodními znalostmi získal z vysoké školy. S MA, mohou studenti získat postavení soutěžit pro některé z rychle rostoucích pracovních míst v jejich odvětví.

Co je MA v oblasti IT? Pokročilý stupeň v oblasti IT, magisterský titul dává studentům možnost jít nad rámec základní znalosti s cílem získat pochopení integrovaného designu a technologie teorie, a rozvíjet použité technické dovednosti potřebné k úspěchu. Studenti se zaměří na získání odborné způsobilosti, učení kritické myšlení a analytické schopnosti, a získat obchodní perspektivu a zkušenosti s vedením. Typická v kurzu zahrnuje principy informačních technologií, nových technologií, předpisy a dodržování pravidel, pokročilé síťové technologie a řízení projektů.

S magisterského stupně, studenti mohou zaměřit na řízení IT kromě získání technické znalosti. Promovat s MA v oblasti IT, studenti jsou připraveny vést nový vývoj a řídit složité technické týmy postoupit pole. Ať už studenti vstupují do programu hned po vysokoškolské studium, nebo se účastní na částečný úvazek zatímco pracuje jako na plný úvazek odborník v oblasti IT, magisterský titul může dát jim konkurenční výhodu.

Vzhledem k tomu, programy jsou nabízeny po celém světě, se mohou náklady lišit. Kontaktní programy, které mají zájem o účast se dozvědět více o nákladech a studijních oborů nabízených.

Kombinace technických znalostí, telekomunikační teorie a obchodních a manažerských dovedností získaných v magisterského studia může poskytnout studentům konkurenční výhodu v rozvíjejícím oboru. Ať už doufám, že bude vývojář softwaru nebo analytik síťový systém, IT pracovní místa nabízet konkurenční platy.S magisterského stupně, studenti jsou připraveni vstoupit do vedoucích rolí telekomunikací. Jako režisér technologií nebo hlavního vývojáře, získáte nejen příležitost předvést své technické dovednosti, ale také vést pokročilých technologických projektů.

Jen málo kariéry nabízejí tolik vydělávat potenciál a příležitosti pro inovace, jako je IT. S MA v oblasti IT, můžete se připravit na roli lídra trhu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.