Keystone logo

3 MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Investigativní žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
  • Investigativní žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika Investigativní žurnalistika

Master of Arts titul, zkrácen MA, je absolvent titul obvykle udělil po pokročilé studium v ​​určité oblasti. Ve většině případů mají kandidáti vysokoškolské vzdělání v oblasti humanitních věd nebo společenských věd před tím, než se ucházejí o program MA.

Co je MA v investigativní žurnalistiky? Program tohoto typu se může zaměřit na písemné i ústní vyjádření. Studijní programy často zahrnují historii žurnalistiky, techniky s ní spojené a vývoj vyšetřovacích dovedností. Také se často zaměřuje na multimediální aspekty dnešní žurnalistické kariéry a umožňuje studentům rozvíjet schopnosti v tisku, televizi a on-line médiích. Možná je možné absolvovat volitelnou výuku zaměřenou na určitou oblast, jako je žurnalistika související se zdravím.

Vyšší komunikační dovednosti dosažené tímto studijním programem mohou být nezbytné pro rozvoj ve většině profesí. Kromě toho se zaměření na vyšetřování může zdokonalit výzkumné schopnosti, které mohou činit jednoho cennějšího člena týmu. Kritické myšlení, které přichází s určením, které fakty jsou legitimní a důležité, může napomoci tomu, aby se na tom pracovišti rozhodlo.

Náklady na dokončení programu Master of Arts se mohou lišit od školy až po školu, zejména proto, že se doba dokončení také liší. Je důležité věnovat pozornost nejen školným, ale i dalším poplatkům, protože jsou často uváděny samostatně.

Pro korespondenty nebo reportéry je zpravidla k dispozici mnoho pozic nejen v novinách, časopisech a televizním seriálu, ale i v menších publikacích, v místních televizních a rozhlasových stanicích a v množství internetových prodejen. K dispozici mohou být i další možnosti pro specialisty na styky s veřejností a pro komunikaci s firmami, z nichž oba obvykle vyžadují typy dovedností a schopností vytvořených tímto studijním oborem.

Master of Arts titul může být nabízen on-line a na univerzitách univerzit po celém světě, takže tam jsou obvykle mnoho možností, když hledá ten správný pro vaše potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.