Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 8 MA v Interakční design 2023

8 MA Programy v Interakční design 2023

overview

Master of Arts v Interaction Design je pokročilý stupeň, který může pomoci profesionální designéři, zadejte narůstající oblasti informačních technologií a zábavní techniky designu. Profesionálové, kteří pracují v této oblasti získat znalosti zlepšení lidského a digitální interakci.

Přesně to, co je MA v interakci designu? Tento stupeň se zaměřuje na způsob, jakým designu vlivy interakcí uživatele informačních technologií zařízení a programů, jako jsou mobilní telefony a počítačového softwaru. Titul kandidáti osvojit obecné principy designu a prostředkem k vytvoření technologie, která je intuitivní a užitečné. Stupeň celoroční často zaměřuje na konkrétní teorie a techniky, které se týkají poskytování informací, či zábavní techniky, jako je například software, hry, aplikace a služby on-line.

Lidé, kteří jsou držiteli Mistra v interakci designu mohou věnovat se kariéře v rostoucí a ziskovou pole. Stupeň Celoroční poskytuje absolventům výhodu v chápání technologie, stejně jako lidský prvek, který určuje, zda interaktivní produkt pochopit.

Náklady vydělávat MA v interakci designu záleží na instituci. Náklady se mohou lišit v závislosti na regionu, školné a poplatky, a struktury studijním programu. Každý, kdo zájem na pokračování tohoto stupně by měly zajistit, aby pochopili plnou finanční náklady a porovnat výslednou cenu více programů.

Tento stupeň může pomoci najít práci jako profesionálové návrhářů, designérských konzultantů a softwaru a webové vývojáře. V závislosti na vzdělání a profesionální zázemí, mohou někteří jedinci také pokračovat v práci v souvisejících oblastech, jako je grafický design, softwarového inženýrství a vývoj produktu.

&nbsp

Řada univerzit nabízí Master of Arts v interakci designu jako takové míry, že lze provést vzdáleně prostřednictvím on-line kurzů. Lidé s časových a omezených finančních zdrojů často zjistí, že on-line vzdělávání nabízí pohodlné a cenově dostupné alternativy k více tradičním studijním programu. Neexistuje žádný důvod odkládat dozvědět více o vašich vzdělávacích možností. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

read_more

filters

 • MA
 • Design
 • Interakční design
fields_of_study
 • Design (8)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format