Keystone logo

7 MA Programy v Profesní vzdělávání Humanitní vědy 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Profesní vzdělávání
 • Humanitní vědy
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Profesní vzdělávání Humanitní vědy

  Jedinci, kteří se chtějí stát odborníky v oblasti jazyků, umění nebo hudba často rozhodnou vydělat MA v oboru humanitních věd. S tímto magisterského fakulta Udělen mohou absolventi pokročit ve své kariéře vyzbrojených znalostí.

  Lingvisté, umělci a hudebníci, kteří mají zájem vydělávat vyšší tituly se často ptají: "Co je MA v oboru humanitních věd?" Jedná se o absolventa-úrovni svobodných umění míru, která se zaměřuje na výzkum, psaní a logické myšlení, připravuje studenty na kariéru v několika humanitních oborů souvisejících oblastech. Ročníková práce se liší v závislosti na studenta zaměření, ale může zahrnovat historii umění, mediální studia, klasiku, kulturně rozmanité pohledy, hudební teorii a / nebo lidských práv. Studenti musí mít 4-rok stupňů před nástupem do magisterských programů.

  Po vydělávat MA v humanitních, absolvent je uznáván jako autorita v jazyce, umění, a / nebo hudba.Toto pověření se ho nebo jí důvěryhodnost dá v uměleckých komunitách a také dláždí cestu pro kariérní postup.

  Master of Arts v humanitních lze získat na univerzitách po celém světě, on-line, nebo osobně. Náklady se liší v závislosti na instituci a konkrétní zaměření studenta. Abyste se mohli učit stávající struktury poplatků, by se budoucí studenti kontaktujte přijímací kancelář školy podle svého výběru.

  K dispozici jsou různé možnosti kariéry k dispozici ŘO ve absolventů humanitních oborů v soukromé společnosti, neziskové organizace, zábavní průmysl a vzdělávací obory. Absolventi se mohou stát muzejní kurátoři, spisovatelé, redaktoři, novináři, Community College instruktoři, obhájců ženských práv, a ředitelé v hudebním a zábavním průmyslu. S mírami absolventa-úrovni, uchazeči o zaměstnání mají větší šanci na získání pozic na vyšší úrovni ve svém zvoleném oboru.

  Pokud jste vášnivý jazyka, umění a / ​​nebo hudbu a chtějí začlenit svou oddanost do placenou kariéru, mohou MA v humanitních pomůže udělat právě to. Existuje mnoho programů po celém světě s vzrušující kurzu postaven kolem této významné. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.