Keystone logo

10 MA Programy v Scénické umění Hudba Hudební průmysl 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Scénické umění
  • Hudba
  • Hudební průmysl
Studijní obory
  • Scénické umění (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Scénické umění Hudba Hudební průmysl

ŘO je pokročilý stupeň poskytující hlubokou koncentrovanou výuku ve vybrané oblasti. Studenti mohou používat diplom pro získání kariéry, soustředit se na určitý aspekt svého oboru nebo se připravit na pokračování studia na doktorské úrovni.

Co je MA v hudebním podnikání? Studie se zaměřují spíše na obchodní aspekty hudby než na výkonnostní schopnosti. Studenti získají důkladné znalosti o hudebním průmyslu a naučí se, jak vytvořit úspěšný hudební podnik. Instrukce v marketingových strategiích vybaví studenty k tomu, aby používali technologii a další nástroje pro vytváření zájmu fanoušků. Kurzy vedení a etiky prozkoumají potřebu etických voleb v oblastech, jako je léčba umělců a práva duševního vlastnictví. Podnikové finance poskytují dovednosti pro finanční analýzu a financování. Kurikulum může zahrnovat statistiky, manažerské účetnictví, informační technologie, lidské chování a vedoucí postavení v oblasti hudebního podnikání.

Získání titulu poskytuje výhody pro osobní i profesionální život. Porozumění propagačním aktivitám pomáhá studentům budovat důvěru a může zlepšit každodenní interakce. Kurzy vedení a etiky zvyšují rozhodovací schopnosti na všech úrovních.

Náklady na program se liší v závislosti na umístění školy, době potřebné k dokončení a požadavcích na učební plán. Prostřednictvím šetření globálních možností mohou studenti určit nejlepší volbu, která jim vyhovuje.

Kariérní příležitosti jsou bohaté na odborníky ve všech oblastech hudebního podnikání. Průmysl prosperuje s vyškolenými odborníky v oblasti operací i výkonu. Práce jsou k dispozici v oblasti hudebního publikování, marketingu a distribuce nahrávek, správy on-line streamovacích služeb, smluv a licencí, autorských práv a hudební techniky. Absolventi mohou také aplikovat své dovednosti v oblasti komunikace, marketingu a public relations pro podporu umělců a hudebních skupin. Profesionálové jsou také potřební pro plánování a řízení koncertních turné a nahrávání.

Mistr v oboru hudební podnikání nabízí příležitost k tomu, aby získala vedoucí roli v rychle se rozvíjejícím a vysoce konkurenčním průmyslu. Začněte své pokročilé školení dnes. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.