Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 MA v Hospodářská politika 2024

5 MA Programy v Hospodářská politika 2024

Přehled

Master of Arts v programu se často zaměřuje na oblast svobodných umění, jako jsou literatura, umění a filozofie. Magisterské programy mohou vyžadovat pouze jeden nebo dva roky dokončit, ale otevřou mnoho pracovních příležitostí, s dlouhou životností výhody. Tyto programy jsou k dispozici pro studenty, kteří již absolvovali bakalářský titul.

Co je MA v hospodářské politice? V závislosti na konkrétním zaměření zvolené studentem, studium hospodářské politiky by mohlo zahrnovat kurzy v oblasti aplikovaného politiky, rozvoj hospodářských politik, integrální hospodářský rozvoj a makroekonomie. Studenti se zaměří na souhře mezi organizacemi a společnostmi, protože jsou ovlivněny politikou a změny v ekonomikách. Program zahrnuje předměty, které připravují studenty analyzovat a mít vliv na politiky, často s globálním dopadem.

Studenti rozvíjet technické dovednosti, aby přinesly výsledky založené na jasných informací a přesné pochopení makroekonomických a mikroekonomických prostředí. Studenti programu také rozvíjet dovednosti, které potřebují navrhnout a vychovávat své vlastní ekonomické programy, s možností vyhodnocení účinnosti těchto programů. V celém programu, studenti získat cenné pohledy důležité pro etické iniciativ a institucí.

Náklady na účast v těchto programech se může lišit hodně a být ovlivněny životní náklady kolem školy. To platí zejména školy se nachází v řadě zemí. Pro přesné informace o školné a další náklady, měla by budoucí studenti obrátit školy samostatně.

Absolventi tohoto typu programu naleznete pozice v místních a národních vlád, soukromé korporace, banky, neziskové organizace, poradní sbory a globální zdravotní a nutriční agentur.Pracovní příležitosti lze nalézt s místními a mezinárodními organizacemi, které nabízejí absolventům přístup k odměňování kariéry v celosvětovém hřišti. Další možnosti zahrnují přístup k výzkumu a vzdělávání polohách nebo vysoce placené poradenství pozic. Některé tituly práce jsou političtí analytici a ekonomické manažery.

Je-li možnost pozitivně ovlivnit komunity v celosvětovém měřítku apeluje na vás, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Právo
  • Politika
  • Hospodářská politika
Studijní obory
  • Právo (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát