Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 13 MA v Herní design 2024

13 MA Programy v Herní design 2024

Přehled

Master of Arts (MA) je absolventem diplom, který obvykle trvá několik let na dokončení, zahrnující přísnou ročníkovou práci v daném oboru. Tento stupeň může otevřít dveře k mnoha vysoké úrovni kariéru v studenta 's oblasti výběru.

Jedna oblast, ve které studenti mohou vybrat specializovat na postgraduální studium je herní design. Co je MA v Game Design? Tato cesta studia připravuje studenty navrhnout a vyvinout nové hry a herní zážitky. Studenti získají přehled o teorii her, herní umění a vizuální komunikaci. Celoroční zdůrazňuje tyto body, stejně jako dotknout se mediální studia, aby rozšířila studenty "pochopení toho, jak vytvořit efektivní a poutavé hry.

Asi největší výhodou této cestě studia je vysoká poptávka po kvalitní videohry.Video herní společnosti se neustále snaží vytvářet nové a lepší hry, ke splnění tohoto požadavku, což znamená, že talentovaní a vzdělaní herní návrháři zřídka muset chodit daleko pracovních příležitostí.

Tyto programy se liší v ceně, a to zejména od země k zemi. Pokud byste chtěli podrobnější informace o výuce a další náklady spojené s daným programem, obraťte se na školu 's přijímací kancelář přímo.

MA ve hře designu můžete přeložit do několika zajímavých kariéry v oblasti vývoje videoher. Absolventi se mohou ucházet o místo jako návrháři hry, videohry grafiků a hra marketingových manažerů. Celoroční těchto programů lze připravit studenty pro všechny tyto kariéry tím, že vytvoří solidní základ odborných znalostí a seznámení se s mnoha úkoly, které jdou do vytvoření úspěšné hry.

Studenti, kteří mají zájem v rámci plnění MA v designu hry se doporučuje použít.Prvním krokem je najít program, který bude nejlépe vyhovovat svůj denní rozvrh a cíle. Naše vyhledávání seznam škol může pomoci v tomto směru. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Design
  • Mediální Design
  • Herní design
Studijní obory
  • Design (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát