Keystone logo

29 MA Programy v Design Mediální Design Grafický design 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Design
  • Mediální Design
  • Grafický design
Studijní obory
  • Design (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Design Mediální Design Grafický design

Získat MA v grafickém designu je perfektní příležitostí pro umělecky nakloněné studenty dostat se do designu průmyslu. Díky tomuto intenzivnímu kurzu se můžete naučit nástroje obchodu a připravit se na vzrušující kariéru v oboru grafického designu.

&nbsp

Máte-li zájem o grafické umění, můžete se ptát sami sebe: "Co je MA v grafickém designu?" Tento dynamický kurz nabízený na nejrůznějších školách a univerzitách je vaším lístem k rostoucímu světu komerční grafiky design. Tyto programy se zaměřují na integrované designové média, historii a teorii vizuální komunikace, typografii, sociální metodologii a další specializované dovednosti. Volitelné předměty a personalizované semináře zakomponují váš zážitek z návrhu a připravují vás na lukrativní kariéru.

&nbsp

Dokonce i když jste zkušený návrhář, můžete využít Master of Arts v grafickém designu. Díky této odborné kvalifikaci můžete vyjít z konkurence při hledání zaměstnání. ŘO také kvalifikuje vás naučit druhé o detailech světa grafického designu.

&nbsp

Programy v grafickém designu se značně liší v ceně. Mnozí studenti se s komerčními pracemi opírají o své magisterské studium, čímž kompenzují cenu studia. Stipendia a finanční podpora mohou být často k dispozici. Některé programy mohou dokončit až 18 měsíců.

&nbsp

Jakmile budete mít MA v grafickém designu, můžete být připraveni vykonávat širokou škálu kariér. Mnoho absolventů hledá práci v reklamní síti, v průmyslu v oblasti blahopřání, v restauraci a pohostinství nebo v různých vzdělávacích společnostech. Ostatní absolventi se zaměřují na online design a pracují se spotřebitelskými rozhraními ve virtuálním prostředí. Magisterský titul vám může být cenným kandidátem na práci v oblasti vydávání a potisku.

&nbsp

Kariéru v oblasti grafického designu můžete zahájit dnes vyšetřováním studijních programů ve vaší oblasti zájmu. MA v grafickém designu je jen pár kliknutí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.