Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 MA v Geografie 2024

3 MA Programy v Geografie 2024

Přehled

MA, nebo Master of míry umění, je středoškolské vzdělání, že mnoho práce pro jakmile dokončí své bakalářský titul. MA geografie otevírá nové dveře ve své kariéře, jak budete mít mnohem více znalostí o vašem oboru.

Co je MA v zeměpisu? Váš MA geografie se zaměřuje na řešení místních, regionálních a mezinárodních otázkách, neboť se týká země, životní prostředí a obyvatelstvo ve společnosti. Můžete si zvolit, aby se specializují na udržitelnost a geoprostorových technologií. Postgraduální programy podporují výzkum řešení problémů a kritické myšlení. To Vás připravuje na kariéru, ve které budete muset úzce spolupracovat s ostatními. Zeměpisné informace je důležitá v oblasti sociální, ekonomické a environmentální otázky.

Máte více možností ve své kariéře poli, když jdete do vydělat si MA v oboru geografie. Většina programů má hloubkovou výzkumnou oblast studia, které vám přinese prospěch tím, že cvičí, jak se dívat na reálných aplikacích.Pokud váš program obsahuje práci, máte možnost zdokonalit své zájmy, a dát dohromady podrobný projekt s cílem získat svou komunitu.

Náklady na MA geografie se liší podle instituce. Vždy zkontrolujte, kolik kreditních hodin nutné k dokončení programu, pak se podívejte na školného za každou hodinu úvěru.

Váš MA geografie vás připravuje učit na kolektivní úrovni, zda máte v plánu sledovat vaše PhD. Můžete si zvolit, aby konzultovala s inženýrství nebo architektonické firmy. Mnoho veřejných firmy požadují odborníci na geografii, které jim pomohou udržet udržitelných úsilí, zatímco oni se zabývají stavební projekty, které mají dopad na životní prostředí. Geospatial analýza je rozvíjející obor, a to zejména ve vojenském komunitě.

I když jen mnoho lidí se týkají zeměpisu pro své občanské výchovy třídě na střední škole, je potřeba geografové roste. Existuje mnoho škol, které nabízejí tento pokročilý výcvik.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Přírodní vědy
  • Geografické vědy
  • Geografie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát