Keystone logo

28 MA Programy v Společenské vědy Genderová studia 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Genderová studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (28)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Genderová studia

Masters of Arts stupňů jsou pokročilé studium v ​​humanitních oborech, svobodná umění a společenských věd, které Užívejte jednu až dva roky, dokončit. Studenti, kteří jsou držiteli BA mohou rozhodnout, že dále se vzdělávat tím, že pracuje směrem k MA, který může být ukončující stupeň nebo odrazový můstek na cestě k doktorátu.

Co je MA v Gender Studies? MA v Gender Studies, se zaměřuje na teorie a praxe rovnosti žen a mužů v různých situacích. Studenti si mohou vybrat, aby se specializují na pohlaví a práce, pohlaví a politiky, nebo pohlaví a literatury. Typické kurzy patří teorie a praxe feminismu, sociální změny, feministické genealogie, veřejný pořádek, a spisovatelek. Některé programy také zkoumat tyto otázky v mezinárodním a multikulturním kontextu. Přiřazené oblasti studia a řada programů je sexualita a rasa.

Absolvent titul v oboru genderových studií uděluje mnoho základních dovedností než jen uznání sociální nespravedlnosti na národní i mezinárodní úrovni na základě genderové nerovnosti. Studenti se také naučí důležité kritické myšlení, výzkum a komunikační dovednosti, které mohou být použity pro mnoho různých kariéru v různých průmyslových odvětvích.

Náklady pokročilého stupně se liší v závislosti na instituci, zeměpisné polohy, a mnoho dalších faktorů. Proto je třeba, aby se přímo obraťte se na školu nebo do školy, na které plánujete použít pro zjištění jejich školné, aby se rozpočet pro své studium.

Mnoho absolventů s MA v Gender Studies, pokračovat ve své postgraduální studium k získání kariéry v akademické obce. Ostatní absolventi využít své vzdělání v genderové nerovnosti na práci ve vládě či v neziskových organizacích s cílem usnadnit politické změny, nebo pracovat jako advokát pro ženy, jako jsou oběti domácího násilí nebo znásilnění.

Existuje několik univerzit po celém světě, které nabízejí pokročilé programy v genderových studií. Každý z nich bude mít unikátní oblasti zájmu, a zájemci by studenti měli vybrat škol, které odpovídají jejich koncentrace a profesních cílů. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.