Keystone logo

2 MA Programy v Humanitní vědy Literatura Francouzská literatura 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Francouzská literatura
Studijní obory
  • Humanitní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

MA Programy v Humanitní vědy Literatura Francouzská literatura

MA je míra uděluje po dobu studia, obvykle jeden nebo dva roky na úrovni absolventa. Také volal Master of Arts, studie může být výzkum založený nebo kurz založený nebo častěji, kombinace obojího. Práci, může nebo nemusí být nutné pro úspěšné dokončení programu.

Co je MA ve francouzské literatuře? Zvládnutí francouzského jazyka, stejně jako schopnost kriticky a konstruktivně analyzovat literatura psaná ve francouzštině bude typicky tvořit jádro tohoto typu programu. Nicméně, budete také studovat kulturu a historii Francie a frankofonních zemí, z minulosti až do dnešního dne, protože se odráží v jeho literárních děl. V některých programech budete moci specializovat podle určitého časového období nebo žánr literatury.

Zatímco někteří studenti s magisterským titulem ve francouzské literatuře bude pokračovat ve studiu na úrovni doktorátu, bude MA pomůže připravit je pro různé kariéry, především těch, které vyžadují jazykového vzdělávání. To může být užitečné zejména pro lidi, kteří chtějí pracovat pro mezinárodní společnosti.

Náklady na účast na postgraduální program, se může značně lišit v závislosti na vysoké škole zvolené a kde se nachází. Někteří lidé nahlédnout do on-line programy jako způsob, jak pomoci snížit náklady.

Existuje mnoho odvětví, která může najmout někoho, kdo s mírou ve francouzštině literatura, včetně import / export společnosti, velvyslanectví, překladatelské agentury, publikování firem, firmy public relations, cestovního ruchu firem a škol. Člověk může najít práci jako překladatele nebo tlumočníka na volné noze základě stejně.Kromě toho v turisticky orientovaných místech ve francouzských mluvících zemích, mnoho forem společností, zejména v oblasti pohostinství, může mít zájem o najímání absolvent programu French založené.

Dvojjazyčné schopnost je něco, co může dělat osobu vyniknout v konkurenčním trhu práce. Chcete-li se dozvědět více o tomto stupni, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.