Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 14 MA v Etika 2023/2024

14 MA Programy v Etika 2023/2024

Přehled

S lepších pracovních vyhlídek a zvýšeného potenciálu výdělku, pokročilý stupeň může být moudrý volbou pro jednotlivce, kteří již mají bakalářský titul. Vydělávat Master v etice může pomoci studentům vytvořit etické řešení globálních problémů, a zároveň otevírá své pracovní příležitosti.

Můžete se ptát, co je MA v etice? Použití oborech filozofie, psychologie a teologie, studenti v tomto programu se učí používat své intelektuální schopnosti přispět k vytvoření mírové usnesení, které řeší problémy světa. Absolventi jsou mimořádně vhodné k lepšímu pochopení složitých dynamiku a kulturní otázky, které se skrývají za mír a válčení, a oni jsou schopni lépe podporovat mezinárodní řešení konfliktů.

Výhody, které lze přijímat pomocí vydělávat Master v etice jsou četné a různorodé.Studenti rozvíjejí své kritické myšlení a morální logické myšlení, naučit se, jak zkoumat a řešit různé etické otázky, a pracovat na aplikovat etické teorie k řešení současné sociální problémy.

Náklady na vydělávat magisterský titul v etice se mohou lišit od školy ke škole a země k zemi. I když je školné může být vyvážen stipendia a jiné finanční pomoci, se doporučuje, aby studenti obrátit na školu přímo získat konkrétní informace o školné, poplatky a další náklady, které by mohly mít souvislost s obdržení tohoto pokročilého stupně.

S Master v etice, mohou absolventi najít pracovní příležitosti, které jsou tak rozmanité jako jejich vzdělávání. Jednotlivci si mohou vybrat pro výuku na vysokých školách a univerzitách, nebo mohou pracovat s firmami pomoci poradit na etických dilemat na pracovišti. Absolventi mohou pracovat v oblasti lidských zdrojů, jak je mediální konzultanti pro noviny a televizní agentury, a v oblasti public relations.Práce ve veřejném sektoru pro neziskové organizace nebo v místní, státní a federální vlády pozice je také možnost pro absolventy s tímto pokročilým stupněm.

Máte-li zájem o prosazování své osobní a profesní rozvoj prostřednictvím vydělávat magisterský titul v oboru etiky on-line, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Etika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát