Keystone logo

18 MA Programy v Environmentální vědy Environmentální vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Environmentální vědy
  • Environmentální vědy
Studijní obory
  • Environmentální vědy (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Environmentální vědy Environmentální vědy

Master 's titul je vyšší úroveň stupně, které studenti mohou pokračovat po ukončení bakalářský program. Tato úroveň plnění obvykle otevírá širší rozsah pracovních příležitostí, z nichž mnohé mají vyšší příjem. Studie obvykle zahrnuje mnohem více než předchozí specializaci vzdělávacích programů.

Možná se divíte, co je MA v environmentálních věd? Toto pole je o udržitelnost životního prostředí a provádění zelené politiky. Studie obvykle zahrnuje přednášky o biologii, geografii a chemii, která se podílí na přírodní vědy, ale může také zahrnovat studium dalších formálních témat, včetně projektů politika, vzdělání, nebo společenství spolupráce. Na konci programu by studenti měli zvládli analýzu a řízení.

Kariéra v environmentálních věd jsou obvykle velmi plní, protože profesionálové mohou přímo pomoci, aby dopad na přírodní svět kolem sebe.Pole je velmi široká, takže si můžete vybrat kterýkoliv oblasti odborných znalostí apeluje na vás konkrétně.

Univerzita a Země, kterou jste studovat v, stejně jako délka studia, program, a na plný úvazek, nebo postavení na částečný úvazek bude rovněž ovlivnit náklady na vydělávat MA v environmentálních věd. K dispozici je velký rozsah nákladů, takže byste měli výzkum různých programů, ještě před nástupem.

Vědy o životním prostředí je velmi široká kategorie, která zahrnuje mnoho oborů. Existuje mnoho kariérní příležitosti, takže byste měli být schopni najít něco, co vás opravdu baví. Mezi ně patří hospodaření s vodou, udržitelné hospodaření s energií, technologie na životní prostředí, změna klimatu, geologie, klimatizační technika, vládní politiky, a další. Široká povaha této oblasti také znamená, že je vysoká poptávka po absolventech téměř všeobecně po celém světě. Je možné najít práci s vládními organizacemi, nebo s nezávislými institucemi.

Máte-li zájem dělat rozdíl ve způsobu, jakým lidé ovlivňovat svět kolem sebe, věd o životním prostředí může být pro vás. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.