Keystone logo

40 MA Programy v Environmentální vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Environmentální vědy
Studijní obory
  • Environmentální vědy (40)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Environmentální vědy

Vyšší stupeň studia v oblasti životního prostředí vede ke kariéře, která může mít vliv na svět. Studenti, kteří se zabývají touto oblastí, se snažili aktivovat svůj zájem o ekologii a zájem o životní prostředí.

&nbsp

Co je MA v environmentálních studiích? Vliv člověka na jejich fyzické prostředí vytváří potřebu strategií pro zmírnění negativních účinků a podněcování udržitelnějších postupů. Studenti prozkoumají vztah vědy a sociologie, aby lépe porozuměli zdrojům ekologických otázek. Studie se zaměřují na snižování a přizpůsobování se změně klimatu, sanaci znečištění, environmentální management a vytváření udržitelných komunit. Programy poskytují koncentraci ve výzkumu, nakládání s odpady, zdravotní aspekty a zmírnění kontaminace. Některé studijní plány zdůrazňují environmentální důsledky podnikatelských a vládních rozhodnutí a jiné umožňují specializaci v oblastech, jako je pobřežní a námořní správa.

&nbsp

Výhody environmentálních studií jsou globální. Absolventi jsou schopni řešit rostoucí potřebu udržitelnějšího přístupu k energetickým požadavkům, nakládání s odpady a rovnováhu ekosystémů.

&nbsp

Programy jsou dostupné po celém světě a náklady se budou lišit podle školy a místa. Studenti by měli prozkoumat své možnosti, aby určili, který studijní program nejlépe vyhovuje jejich zájmům a cílům.

&nbsp

Odměňující se kariérové ​​možnosti absolventů zahrnují mnoho oblastí podnikání, vědy a vzdělávání. Vědci zkoumají dopad znečištění a snaží se objevit životaschopnější řešení požadavků společnosti, které vyvolaly ekologické problémy. Vlády a organizace potřebují odborníky k hodnocení postupů a vypracování strategií ke snížení škod na životním prostředí. Absolventi mohou vést projekty k rehabilitaci poškozených ekosystémů ak obnově produktivity ve znehodnocené půdě. Úsilí o vyčištění kontaminace a nakládání s odpady vyžadují znalosti členů týmu v otázkách životního prostředí. Mistr v této oblasti otevírá dveře vedoucím postavením při řešení problémů znečištění, vývoji nových energetických možností a zajištění udržitelnější budoucnosti.

&nbsp

Chcete-li udělat první krok k přeměně ekologických zájmů o vzrušující kariéru, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.