Keystone logo

22 MA Programy v Udržitelnost Ekonomie udržitelnosti 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Udržitelnost
  • Ekonomie udržitelnosti
Studijní obory
  • Udržitelnost (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Udržitelnost Ekonomie udržitelnosti

Mnoho studentů s cílem rozvíjet svou kariéru zvolí absolvování magisterského studia, které se obecně zaměřuje na humanitní a společenské vědy. Dokončení tohoto studijního programu obvykle zahrnuje důkladnou studii výuky, výzkumu a někdy dokonce spolupráce v rámci projektu.

Co je MA v udržitelných ekonomických studiích? Tento stupeň se snaží spojit teoretické znalosti s praktickou aplikací v obchodním světě. Za tímto účelem se studenti účastní řady kurzů, které mohou zahrnovat témata jako podnikatelská etika, environmentální udržitelnost a řízení rizik. Mohou se také podílet na praktickém uplatňování těchto pojmů na pracovišti, a to buď na vlastních pracovištích, nebo ve skupinových studiích, v terénních výcvikech a příležitostech koučování.

Studenti tohoto oboru mohou získat cenné vodcovské schopnosti, které mohou podpořit jejich schopnost sebevědomě vést ostatní z odpovědných pozic. Učení vlastnictví komunity pomáhá jim přispívat k jejich komunitám a má potenciál získat respekt svých spoluobčanů. Absolventi mohou také získat plánovací dovednosti, zvyšovat jejich pravděpodobnost bohatství a dosažení cílů v každodenním životě.

Získání Master of Arts může trvat několik let a náklady se liší od místa k místu. Studenti mohou tyto náklady vynaložit tím, že přímo kontaktují vybrané školy.

Absolventi s magisterským studiem v oblasti udržitelných ekonomických studií mohou mít na výběr řadu odměňujících kariér. Studenti se sklony k životnímu prostředí by se mohli stát vedoucími organizacemi zabývajícími se ochranou životního prostředí, výzkumníky a vývojáři, kteří pomáhají těmto organizacím, lesním manažerům nebo projektovým analytikům. Všechny tyto kariéry společně vytvářejí udržitelnost pro budoucí občany. Studenti by se mohli stát také komunitními vývojáři a vývojovými manažery, transformujícími prostředí současného obyvatelstva. Někteří studenti se dokonce mohou stát strategickými manažery pro ropné a plynárenské společnosti a pracují tak, aby jejich postupy byly pro budoucnost udržitelné.

Získejte svého Master of Arts tím, že cestujete po celém světě nebo si užíváte pohodlí svého domova. K dispozici je široká škála on-site a online programů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.