Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 36 MA v Digitální média 2023

36 MA Programy v Digitální média 2023

overview

Master of Arts (MA) míra je post-absolvent titul určen pro jednotlivce, kteří chtějí jít ještě o krok dále s jejich vzdělávání. Oni typicky studovat témata, jako jsou společenské vědy, komunikace, nebo výtvarného umění. Jeden takový titul je MA v oblasti digitálních médií.

Co je MA v oblasti digitálních médií? Dnes je poptávka po digitálních mediálních odborníků roste exponenciální rychlostí, a setkat se, že poptávka po mnoho vysokých škol a univerzit začaly nabízet magisterské tituly v této oblasti. Taková míra může mít zvláštní pozornost, jako zábavu, vzdělávání nebo sociálních médií, zatímco jiné mohou být obecnější. Typicky, v kurzu bude zahrnovat výuku v řadě business-orientované disciplíny, které se vztahují na digitální oblast, včetně účetnictví, financí, marketingu, managementu, Digital Media zákona, informačních systémů a digitálních technologií.

Mezi výhody tohoto stupně je dostupnost dobrých platit, odborné pozice v celé řadě průmyslových odvětví. Například, televize, film, on-line vzdělávání, vývoj videoher a dalších high-tech odvětví, je jen několik. Kromě toho, na volné noze možností je mnoho. Další výhodou je, že absolventi mají často možnost pracovat v zahraničí, rozšíření digitální revoluce v zemích po celém světě. Ti, kteří s touhou být schopni pokračovat ve studiu k získání doktorátu v oblasti digitálních médií, což dále rozšiřuje jejich možnosti.

Tento titul je k dispozici v mnoha institucích, a náklady na dokončení se liší v závislosti na mnoha faktorech, jako je zeměpisné umístění a způsobu dodání, stejně jako, zda škola je veřejná nebo soukromá instituce. Bez ohledu na náklady, většina programů může být dokončena do dvou let.K dispozici jsou také různé možnosti formátování k dispozici, včetně tradičního plný úvazek modelu, jakož i na částečný úvazek, večerní, a on-line kurzy.

Absolventi s pokročilou digitální mediální míry může sledovat mnoho potenciálních kariéry. Možnosti zahrnují Entertainment správce, výroba Event Manager, Digital Marketing Manager, filmu a / nebo hudební producent, je nezávislým konzultantem a správce informačního systému. Nicméně, tato míra se vztahuje ke zvyšujícímu se počtu pozic, přičemž nové vyvíjejí neustále.

Protože se tyto programy mohou být vysoce konkurenceschopné, je důležité, aby potenciální studenti uplatňovat co nejdříve, jak mohou. Postup je jednoduchý. Nemusíte absolvovat pouze online dokument. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

read_more

filters

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Média
  • Digitální média
fields_of_study
  • Žurnalistika a masová komunikace (36)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format