Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 6 MA v Design oděvních doplňků 2023/2024

6 MA Programy v Design oděvních doplňků 2023/2024

Přehled

Mnoho vysokoškolských vzdělávacích institucí nabízí magisterské studium v ​​oborech studia a výtvarných umění. Je udělen studentům, kteří se zapojili do složitých kurzů a pracovních zkušeností ve své třídě. Navíc tito, kteří vydělávají vyšší stupeň, mají tendenci lépe porozumět disciplíně a zpravidla vydělat více na pracovní síle.

Co je MA v designu příslušenství? V tomto oboru se dozvíte o různých aspektech, které se podílejí na navrhování, vytváření a marketingu předmětů, jako jsou kabelky, obuv a šperky. Budete mít příležitost studovat trendy v designu, vyvíjet nové nápady a naučit se komunikovat svůj styl potenciálním kupcům. Můžete mít praktické zkušenosti s vytvářením vzorků a vytvářením prototypů. Můžete se naučit psát obchodní plán a najít partnera.

Při práci na Master in Design Design můžete pracovat s profesionály, kteří již zažili úspěch v reálném světě. To vám může pomoci lépe se připravit na zahájení vlastní módy nebo textilní kariéry. Místo toho, abyste doufali, že vaše nápady jsou obchodovatelné, můžete se naučit, jak je učinit.

Získat magisterský titul může trvat několik set hodin práce. Každý program je jiný, proto se obraťte na vybranou školu, abyste zjistili náklady na výuku a zjistili, jaké jsou šance.

Absolventi mohou očekávat úspěch v kariérech jako módní a textilní návrháři. Můžete pracovat nezávisle a vytvořit vlastní značku nebo práci se zavedenými společnostmi. Vaše studie a zkušenosti vám pomohou připravit se na práci manažera pro linky pro výrobu obuvi nebo příslušenství. Módní domy, které vytvářejí produkty, jako jsou šátky a boty, mohou ocenit vaše odborné znalosti a dát vám práci k navrhování a výrobě výrobků.

Zaregistrujte se dnes, abyste spustili svůj sen o budoucnosti v módním průmyslu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Móda
  • Design oděvních doplňků
Studijní obory
  • Móda (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát