Keystone logo

44 MA Programy v Design Design 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (44)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Design Design

  MA, nebo Master of Arts, je typ magisterského studia uděleného mnoha univerzitami. Studenti, kteří sledují tento stupeň, obvykle studují předměty v oblasti umění, humanitních věd nebo společenských věd. Metoda učení je obvykle založena na seminářích, což povzbuzuje diskuse k předmětu.

  Co je MA v designu? Jedná se o program na úrovni absolventů, který učí studenty o základy návrhu. Mnohé programy kladou důraz na interdisciplinární práci a praktické postupy v oblasti výzkumu. Programy mohou zahrnovat semináře, workshopy v ateliéru a nezávislé studium, které se zabývá maloobchodním merchandisingem, grafickým designem a designem oblečení a navrhováním s digitálními platformami. Třída diskuse je obvykle povzbuzována a designová studia často nabízejí studentům příležitost prozkoumat myšlenky a vlivy. Nezávislé studium může studentům umožnit, aby v rámci předmětu absolvovali vzdělávací příležitosti v osobních oblastech, které jsou předmětem zájmu. Často magisterské umění v designu je terminál.

  Mnoho studentů zjistí, že získání titulu MA v oboru Design pomáhá rozvíjet komunikační schopnosti, které jsou užitečné v různých formátech. Studenti také často získají silné pozorovací a tvůrčí schopnosti řešit problémy. Tyto atributy mohou pomoci rozvíjet osobní vztahy a kvalifikovat absolventy na vyšší platové pozice.

  Faktory, jako je umístění, doba trvání a typ programu, mohou ovlivnit cenu zápisu do programu master designu. Studenti by se měli dostat do kontaktu s vybranou školou a získat další informace o nákladech.

  Často existuje mnoho profesionálních příležitostí pro absolventy designových škol, kteří by mohli pracovat v oblasti tvorby webových stránek, interaktivních médií nebo úprav videa. Mezi další možnosti patří reklama, módní návrh, interiérový design, zahradnictví krajiny, filmová a televizní výroba nebo návrh výrobku a obalů. Často studenti se stávají výzkumnými pracovníky, pedagogy nebo podnikateli.

  Mnoho univerzit po celém světě nabízí studentům možnost získat jejich magisterské umění v oboru designu online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.