Keystone logo

2 MA Programy v Humanitní vědy Historie Dějiny raného novověku 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Dějiny raného novověku
Studijní obory
  • Humanitní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular study format

Popular education type

MA Programy v Humanitní vědy Historie Dějiny raného novověku

Běžně po dokončení bakalářského studia může magisterský studijní program (MA) pomáhat dále rozvíjet znalosti studentů o konkrétním oboru. Větší specializace pomůže studentům lépe se připravit na významné pozice v oboru.

Co je MA v raném novověku? Během studia v raném novodobém dějinách mohou mít studenti možnost prozkoumat a analyzovat významný vývoj lidstva na celém světě během tohoto období, včetně renesance, osmanské říše, indických říší, čínských a japonských říší, amerického koloniálního dobytí a více. Mnoho programů nabízí interdisciplinární možnosti, které se prolínají s literaturou a uměním. Kurzy se obvykle zaměřují na rozvoj výzkumných dovedností, neboť zkoumají období mezi pozdním středověkem a věkem revoluce.

Vzhledem k tomu, že studenti během studia rozvíjejí důležité dovednosti v oblasti kritického myšlení, mohou nabídnout zaměstnavatelům kreativnější a inovativní příspěvky. Kromě toho hluboké porozumění výzkumným přístupům a analytickému myšlení může poskytnout studentům větší akademické znalosti, které mohou pomoci při různých kariérách.

Různé instituce stojí rozdílné částky a studenti mohou potřebovat zvážit předpokládanou dobu trvání programu a umístění školy, které si zvolí. Některé základní výzkumy mohou pomoci lépe porozumět nákladům.

Studenti mohou po dokončení tohoto programu najít řadu kariérních příležitostí. Mnoho studentů se rozhoduje vykonávat pozici jako instruktoři historie jak na středních, tak na vysokých školách. Navíc někteří absolventi mohou najít pozici historiků v muzeích, galeriích nebo dražebních domech, kde mohou být zodpovědní za hodnocení a zkoumání získaných předmětů. Mohou být také najati jako výzkumní pracovníci jak pro soukromé, tak i veřejné organizace, nebo mohou sloužit jako konzultanti na projekty ochrany veřejnosti. Jiní studenti se mohou rozhodnout pokračovat v dalším vzdělávání.

Organizace na různých kontinentech poskytují program MA v raném moderním historickém programu a mnoho z nich nabízí možnosti online, které zlepšují snadný přístup. Chcete-li začít, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.