Keystone logo

31 MA Programy v Turismus a pohostinství 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Turismus a pohostinství
Studijní obory
 • Turismus a pohostinství (31)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Turismus a pohostinství

  Po získání bakalářského titulu, mnoho jednotlivců rozhodnout o peněženku master (MA), což může trvat asi dva až tři roky. Vydělávat Master může vést k větším pracovním příležitostem, stejně jako šance k výkonu profesní cíle, které potřebují akademické zkušenosti, které může přijímat pouze prostřednictvím studijního programu.

  Co je MA v oboru cestovního ruchu a pohostinství? Studenti v tomto akademickém programu učí strategické vedení a manažerské dovednosti potřebné kontrolovat a udržovat zařízení v rámci cestovního ruchu a pohostinství pole. Témata kurzu v tomto programu patří správa pohostinnost a pohostinské služby, analýza dat v pohostinství a cestovním ruchu, strategické otázky v oblasti cestovního ruchu, marketingu a reklamy, a finanční analýzy podniků v oblasti pohostinství. Studenti se také mohou zvolit volitelných předmětů v rámci své oblasti, které mohou zvýšit své odborné znalosti a dovednosti.

  Existuje několik důvodů, proč jednotlivec může chtít usilovat o titul v oblasti cestovního ruchu a pohostinství. Nejen, že mohou absolventi zvýšit jejich znalosti a zkušenosti, mohou také zlepšit své řídící a komunikační dovednosti, které mohou mít zásadní význam aktiv na jejich pracovišti.

  Náklady na vydělávat magisterský titul v oboru cestovního ruchu a pohostinství se bude lišit v závislosti na umístění školy, stejně jako množství času potřebného pro studenta získat tento stupeň. Studenti by se měli ujistit, že správně výzkum každý potenciální školu, aby zajistily, že akademické náklady sladit se svými budoucími cíli.

  Správní a manažerské dovednosti, které jedinci vyvinou v rámci tohoto programu může otevřít mnoho pracovních příležitostí pro absolventy.Kariéra v cestovním ruchu a pohostinství patří hraní her a řízení ke kasinu událost Design a výrobu, Hotel & Resort ředitelé, marketingové ředitele pro dějiště zábavy, vedení restaurace, nebo jako generální ředitel pro cestovní ruch nebo pohostinství organizace.

  Mnohé školy nabízejí on-line možnosti pro tříd, což znamená, že si můžete vydělat si titul v čase a místě, které pracuje s vaší rušného života. Chcete-li začít na MA v cestovním ruchu a pohostinství, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.