Keystone logo

158 MA Programy v Obchodní podnikání 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Obchodní podnikání
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (158)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Obchodní podnikání

Masters of Arts v oboru ekonomika a správa je absolvent titul, který kombinuje studie týkající se ekonomiky a globálního obchodu. Tyto programy absolventa-úrovni zahrnovat teorii, praxi a historie obchodu a ekonomiky.

Pro zájemce o studium často klást otázku: "Co je MA v oboru Podniková ekonomika a správa? To je Masters of Arts v oboru, který se zaměřuje jak na správu a ekonomie v podnikání. Studenti získají hlubší znalosti o politikách, otázek a problémů, v moderním světě. Studenti mohou individualizovat svůj studijní soustředit se na finance, globální ekonomika, neziskové organizace, korporace, vládní politiky a zákony. K dispozici bude samozřejmě práce, která zahrnuje rozsáhlý výzkum, kritické analýzy makroekonomických a mikroekonomických systémů a mezinárodním právu stavby.

Absolventi, kteří mají MAS, Podniková ekonomika a správa nebude mít pouze solidní přehled znalostí ve svém oboru; Získají také pro zaměstnavatele. Absolventské hodnosti v této oblasti prokázat odborné znalosti v oboru, což může vést k vyšší zaměstnanosti úroveň příležitostí a další lukrativní platy.

Cena školného a zápisného se liší v závislosti na vzdělávací instituce. Protože náklady jsou ovlivněny způsobu dodání, jako je on-line, nebo v osobní kurzu, stejně jako v zemi, kde se univerzita nachází, to je nejlepší, když studenti informovat o současných struktur poplatků z jednotlivých institucí.

Po získání titulu MA v oboru Podniková ekonomika a správa, bude absolvent najít mnoho profesní dráhy, aby přijaly.Například, tam jsou příležitosti jak ekonomů, obchodních manažerů, bankéřů, finančních poradců, vysokoškolských lektorů, investičních poradců, vedoucích vládních agentur, správců aktiv a podnikatelů. Často se stává, že čím vyšší úroveň jedince vzdělání, mají více lukrativní platy a větší počet pozic, které lze získat.

Pokud hledáte postup ve své kariéře v oblasti ekonomie a řízení podniku, absolvent titul může být vaše vstupenka k úspěchu. Neváhejte a učinit další krok. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.