Keystone logo

30 MA Programy v Studia středního východu 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Společenské vědy
 • Teritoriální studia
 • Studia středního východu
Studijní obory
 • Společenské vědy (30)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MA Programy v Studia středního východu

  Master of Arts v oboru je vynikající volbou pro všechny studenty, které jim umožní získat postgraduální studium, rozšířit své znalosti základní a pracovní dovednosti, a získat výhodu v konkurenčním trhu práce. Existuje mnoho různých oblastí studia, které jsou k dispozici pro magisterský titul, včetně celého průběhu studia se zaměřením na Blízkém východě. Takže to, co je MA na Blízkém východě studií?

  &nbsp

  Magisterský titul v blízkovýchodních studií, obvykle se zaměřuje výhradně na západní Asii a severní Africe. Takový průběh studia se bude obvykle týkat témat, jako jsou politika, ekonomika, historie, kultury a mezinárodní vztahy na Blízkém východě. Programy učí studenty o různých problémech, kterým čelí v regionu, možných řešení a spojení se zbytkem světa. Tyto programy mohou také často uvádějí religionistiky, mediální kurzy, firemní kurzy, nebo vojenské studie.

  &nbsp

  Studium na Blízkém východě má mnoho výhod, jeden z první řadě z nich je zvýšená schopnost najít si práci. Magisterský titul může také zlepšit jednotlivce kritické myšlení, stejně jako řešení problémů dovednosti.

  &nbsp

  Existuje mnoho potenciálních kariéry k dispozici pro ty, které se v magisterském studijním programu v blízkovýchodních studií. Jedním z významných oblastí je v vláda pracuje na zahraniční politiku, protože mnoho různých otázek v mezinárodních vztazích zahrnují Blízký východ. Práce jsou k dispozici také v soukromém sektoru pracují pro zahraniční firmy či neziskové skupiny. Žurnalistika je další vynikající podmínky pro studium Blízkého východu absolventů pokračovat.

  &nbsp

  Náklady na pokročilé stupně v blízkovýchodních studií, se může výrazně lišit, v závislosti na individuální program, školní, a zemi studia.Je důležité, aby se potenciální studentům zhodnotit své možnosti pečlivě, aby bylo zajištěno dobré finanční kondici.

  &nbsp

  Máte-li zájem o pokračování MA na Středním východě studiích, a pak začít hledat online ještě dnes. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.