Keystone logo

2 MA Programy v Technologie IT Velká data 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Technologie
  • IT
  • Velká data
Studijní obory
  • Technologie (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MA Programy v Technologie IT Velká data

Vydělávat Master of Arts (MA) je určujícím momentem v studenta 's akademickou kariéru. Získání MA je cíl, který mnozí vysokoškolští studenti mají poté, co získat jejich Bachelor of Arts (BA). MA lze získat tím, že studuje celou řadu disciplín včetně vědy a svobodných umění.

Co je MA v Big data? Master 's ve velkém dat je míra, která potvrzuje vaše znalosti v chápání a výpočetní složitých technologických procesů. S ohledem na tento program, můžete rozšířit své znalosti o obchodní informace, analýzy dat a informačních technologií. Vzhledem k tomu, že technologie přebírá našeho světa, technické dovednosti získané v získání velké datové stupně jsou velice cenné.

Výhody pro vydělávat Master of Arts v Big data jsou obrovské. Absolventi odejít s bezkonkurenční analytickými, manažerských a matematických dovedností. Schopnost porozumět a využít informační technologie vede k sofistikované pracovních příležitostí.

Školné je často problém pro potenciální studenty. Mějte na paměti, že náklady se liší v závislosti na typu a umístění školy v pochybnost. Informace o poplatcích je obvykle k dispozici pro požadavek na přijímací kanceláři každé instituce.

Existuje široká škála možností kariéry pro ty, kteří vydělávají jejich pán 's ve velkých datech. Studenti často jdou na stávají IT specialistů pro společnosti v rozsahu v rozsahu a velikosti. Příležitosti pro práci v mezinárodních společnostech jsou časté. Data mining a sběr informací jsou úkoly, které jsou vyhledávány renomovaných firem na celém světě. Absolventi mohou také očekávat, že najde příležitost, aby se stal dat inženýři, Business Analytics specialistů, a statistici. Můžeš pomoci budovat, udržovat, a transformovat technické infrastruktury a pomoc podnikům sledovat potřebných údajů.

Nyní, když jste 'jsem se dozvěděl více o velkých dat studijních programů, zvažte použití pro vaše kurzy na vaše nejbližší pohodlí.Začněte svůj nový vzdělávací cestu. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.