Keystone logo

1 MA Programy v Zdravotní péče Výživa Technologie potravin Bezpečnost potravin 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Zdravotní péče
  • Výživa
  • Technologie potravin
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Zdravotní péče Výživa Technologie potravin Bezpečnost potravin

Studenti absolvují magisterské studium, pokud mají zájem o pokročilý studijní program, který přesahuje bakalářský titul. Mnoho studentů, kteří požadují magisterský titul, již dříve absolvovali vysokoškolské studium buď v humanitních oborech, nebo ve vědách.

Co je MA v bezpečnosti potravin? Tento program se týká použití vědeckých technik pro výrobu, přepravu a skladování potravin. Po absolvování magisterského studia v této oblasti můžete absolvovat kurzy v oblasti zemědělství, vodního hospodářství, vědy o potravinách, výroby potravin, biologie a veterinárních studií. Tento multidisciplinární program zahrnuje kombinaci požadovaných témat, volitelných předmětů a skupinových projektů. Možná budete mít možnost vybrat si oblast zaměření, provádět individuální výzkum nebo spolupracovat s odborníky v oboru. V některých programech může být před absolvováním dokončena práce nebo závěrečný projekt.

Získání magisterského titulu vás postaví jako vůdce ve svém oboru. Více profesních příležitostí a vyšší plat vstupní úrovně jsou často k dispozici těm, kteří mají pokročilé stupně. Vaše odborné znalosti a dovednosti by vás mohly nabídnout, protože problémy bezpečnosti potravin nadále rostou.

Náklady spojené s absolvováním ŘO v oblasti bezpečnosti potravin se budou lišit v závislosti na zvolené škole a programu. Získání magisterského studia obecně vyžaduje jeden až tři roky studia na plný úvazek. Kontaktujte školy, které jste si vybrali, abyste se dozvěděli více o poplatcích a výuce.

Po absolvování magisterského studia můžete najít práci konzultanta nebo manažera v oblasti zemědělství nebo veřejného zdraví. Absolventi ve vaší oblasti často vyhledávají práci s vládními agenturami nebo mezinárodními potravinářskými společnostmi. Budete také kvalifikováni k práci jako výzkumný pracovník na univerzitě nebo jiném druhu podnikání. Chcete-li pokračovat na akademické dráze, magisterský titul je často předpokladem pro získání doktorského titulu.

Začněte svou kariéru v oblasti bezpečnosti potravin tím, že prozkoumáte mnoho vzdělávacích příležitostí popsaných na našich stránkách. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.