Keystone logo

16 MA Programy v Architektura Architektura 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Architektura
 • Architektura
Studijní obory
 • Architektura (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MA Programy v Architektura Architektura

  Master of Arts je druh pokročilého studia, který zkoumá předměty v humanitních oborech nebo společenských vědách. Tento stupeň může studentům nabídnout rozšířené znalosti, které jim pomohou připravit se na vysoce placené kariéry nebo doktorský program.

  Co je MA v architektuře? Architektura je studiem návrhu a stavby budov a dalších objektů. Tento typ studijního programu je určen pro vzdělávání studentů o technikách, filozofii a historii moderní architektury s důrazem na kulturní studia a výzkum. ŘO v ​​tomto předmětu přesahuje rámec jednoduché konstrukce tím, že zkoumá klasické a současné konstrukční techniky. Studenti mohou také studovat historii umění, geografii, kulturu a další.

  Existuje celá řada výhodných dovedností, které student může získat z získání magisterského studia v oboru architektura. Tento předmět vyžaduje, aby studenti uplatňovali kreativní dovednosti k řešení problémů. Studenti jsou také často silní komunikátoři s pokročilými matematickými schopnostmi, kteří pomáhají v kariérech v terénu a mimo ni.

  Všechny magisterské programy se liší v cenách a nejlepším způsobem, jak pro studenty najít přesné výukové informace, je kontaktovat školy přímo. Existují také možnosti stipendia a finanční podpory, které mohou být pro některé studenty k dispozici.

  Kariéra v architektuře je četná a rozsáhlá a studenti s magisterským vzděláním v této oblasti pravděpodobně získají vyšší platové manažerské pozice než studenti s pouze vysokoškolským vzděláním. V soukromém a veřejném sektoru existuje také řada kariérních možností. Urbanizátoři potřebují pečlivě přizpůsobit životní prostředí, aby udrželi rostoucí populaci, a extrémní architekti se specializují na vytváření struktur, které mohou odolat extrémním povětrnostním podmínkám. Jiné pozice zahrnují krajinářský architekt, umělec, průmyslový návrhář, restaurátorský architekt a další.

  Existují vzdělávací instituce po celém světě, které nabízejí magisterské tituly, a studenti se dokonce mohou rozhodnout pro studium z domova s ​​online kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.