Keystone logo

1 MA Programy v Aplikovaná fyzika 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Přírodní vědy
 • Fyzika
 • Aplikovaná fyzika
Studijní obory
 • Přírodní vědy (1)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Popular degree type

  MA Programy v Aplikovaná fyzika

  Studenti, kteří absolvovali bakalářské studium a hledají vysokoškolské vzdělání, by měli zvážit zapsání do programu Master of Arts (MA). Tento titul je udělen jednotlivcům, kteří zvládnou studium určité oblasti zájmu nebo oboru odborné praxe na univerzitě. Toto akademické uznání může studentům pomáhat při hledání pracovních příležitostí v rámci zvoleného oboru.

  Možná se divíte, co je MA v aplikované fyzice? Tento program zkoumá aplikaci vědy fyziky, aby pomohla lidem pochopit povahu a vlastnosti hmoty a energie. Kurzy aplikované fyziky mohou studentům poskytnout znalosti o fyzice v oblastech optických, kondenzovaných látek, plazmy a biofyziky. Některé třídy mohou také studovat vysokoenergetickou fyziku, matematickou a statistickou fyziku, astrofyziky a dokonce teoretickou molekulární biofyziky.

  Existuje mnoho výhod pro získání magisterského titulu. Na takovém konkurenčním trhu práce může získání pokročilého stupně zvýšit pravděpodobnost, že studenti získají práci v pozicích souvisejících s fyzikou. Tento program může také posílit technologické, statistické a lékařské schopnosti absolventů, které mohou používat v různých průmyslových odvětvích.

  Vzhledem k tomu, že registrační náklady se liší v závislosti na instituci, zemi, ve které se nachází, a studijní plán, zainteresované osoby by měly kontaktovat školu přímo za konkrétní poplatky a další informace.

  MA v aplikované fyzice může poskytnout několik pracovních příležitostí v různých průmyslových odvětvích. Tento program je skvělým nástrojem pro kariéru ve strojírenských oborech nebo pro pozice v univerzitních, vládních a průmyslových organizacích. Absolventi mohou také najít práci v oblastech obecné technologie, zaměstnání v patentovém právu nebo pozice na rozhraní lékařství nebo biologie. Kurzy mohou také připravit studenty na jakoukoli práci, která vyžaduje silné teoretické nebo experimentální výpočetní dovednosti.

  Kurzy jsou nabízeny jak na plný úvazek, tak na částečný úvazek od většiny univerzit. Mnoho institucí nabízí také kurzy online a moduly pro distanční vzdělávání, aby se mohli účastnit studenti z celého světa. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.