Keystone logo

41 MA Programy v Společenské vědy Antropologie 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Antropologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (41)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Antropologie

Studenti, kteří mají zájem vydělávat vysokého školství po obdržení jejich bakalářský titul mohou mít prospěch z zapsat do master 's programem. Master 's stupně se obvykle vydělal během jednoho až dvou let.

Co je MA v antropologii? Volně definovaný, antropologie je studium lidského chování a zkoumání kulturních a společenských témat ve společnosti. Tento pán 's Program bude ponořit do studia kulturních vztahů k lidské evoluce a biologii, jazyky, architekturu, výtvarné, hudební a lidské osídlení. Kurzy se budou týkat jak lidé migrují o světě, různé části světa a jeho rozdílné kultury a evoluce lidského druhu.

Studenti, kteří se rozhodnou si získá jejich pán 's v této oblasti znalosti, které mohou využívat je mimo nastavení vysoké školy. To zahrnuje dovednosti v analytické čtení, důraz na detail, pečlivé vedení záznamů a kritického myšlení.Většina kurzů se bude vztahovat na historické eventuality a biologické principy, které řídí současný stav lidstva, jakož i svou bohatou historií. Studenti se také naučí základní zákony dědičnosti a jeho dopady na obyvatelstvo a společnost.

Náklady na registraci a kurzovné bude záviset na škole a kde se nachází zařízení. Zájemci by měli kontaktovat instituci přímo zjistit, zda je program právě pro jejich kariéru gól potřeb.

Zatímco mnoho absolventů programu tradičně pokračovat v práci v institucích vyššího vzdělávání jako výzkumník nebo učitel, existuje mnoho dalších možností k dispozici pro vyškolené antropology kariéry. Po ukončení jejich pán 's, mohou absolventi pokračovat v práci na fyzické antropologie laboratořích, při archeologických nalezišť, v muzeích nebo v oblastech výzkumu v sociálních vědách. Trh pro kulturní antropology se také rozšiřuje, protože poptávka po lidských a behaviorální výzkum zvyšuje.

Mnoho institucí nabízí on-line kurzy se vzdálenost vzdělávacích modulů pro podporu studentů s omezeným přístupem k objektu. K dispozici jsou také na částečný úvazek a na plný úvazek programy si můžete vybrat ze které poskytují větší flexibilitu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.