Keystone logo

7 MA Programy v Počítačové animace 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Filozofie
  • Animace
  • Počítačové animace
Studijní obory
  • Filozofie (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Počítačové animace

Mistr umění je druh pokročilého stupně určené pro studenty v oblasti humanitních věd nebo společenských věd. Většina studentů absolvuje tuto vzdělávací cestu po získání bakalářského titulu ve stejném oboru. ŘO může být pro studenty efektivní způsob, jak přistoupit k lukrativnější kariéře.

Co je MA v animaci? Animace je rozmanité a kreativní studium vizuálního, pohyblivého umění. Animátoři jsou zodpovědní za rozvíjení mnoha dobře milovaných karikatur, filmů a videohier, stejně jako s dalšími ikonickými výtvory. Stupeň inženýrství je strukturován tak, aby informoval studenty o technologiích, technikách a filozofiích, které stojí za touto metodou návrhu. Nedílnou součástí mnoha moderních animačních programů jsou digitální média, včetně webového designu, speciálních efektů a tvorby videohry.

Studenti s vysokoškolským vzděláním se často naučí být organizováni, nezávislí pracovníci. Mnoho zaměstnavatelů zjistí, že studenti animace nejsou jen kreativní, ale vysoce analytické. Tyto vlastnosti mohou pomáhat dělat absolventy v budoucnu více hojné pro různé průmyslové odvětví.

Náklady na získání magisterského studia mohou záviset na zemi školy a na délce a druhu studijního programu. Studenti mohou získat více informací o výuce těchto programů tím, že kontaktují školní přijímací kancelář.

Kariéra v animaci je vysoce konkurenceschopná, ale mít MA v animaci může pomoci absolventům zajistit pozice nad těmi, kteří mají pouze bakalářský titul nebo méně. Jak se technologie vyvíjí, mohou studenti také vidět růst pracovních míst dostupných pro digitální animátory. Mnoho studentů pracuje v tradičních médiích, jako je kino a televize, ale hodně práce lze nalézt také v on-line arénách. Některé kariéry patří digitální animátor, webdesigner, digitální inzerent, návrhář videohry a další.

Univerzity po celém světě nabízejí MA v animaci. Studenti mohou také zvážit dálkové vzdělávání prostřednictvím on-line kurzů, které umožňují získání titulu z domova. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.