Keystone logo

20 MA Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Americká studia 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Americká studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (20)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Společenské vědy Teritoriální studia Americká studia

Mnoho studentů, kteří chtějí pokračovat ve své akademické studium mimo bakalářským titulem rozhodnout pokračovat v magisterském studiu. Tento stupeň pokročilá úroveň nabízí specializované studium v ​​dané oblasti zájmu a je požadavek na další typy se zaměřením studia, jako je doktorských studijních programech.

Co je MA v oboru amerických studií? Jednoduše řečeno, program poskytuje studentům odborné studium kultury a dědictví Ameriky. Za tímto účelem, studenti mají tendenci studovat americkou společnost prostřednictvím mnoha různých oborů, včetně sociologických, sociálně-ekonomické, politické a literární, abychom jmenovali alespoň některé. Navíc, mnoho kurzů studia nabízejí své vlastní jedinečné zaměření nebo přístup na amerických studií, jako je poskytování odborné přípravy při provádění veřejných humanitních a vzdělávací programy, nebo dynamiku kulturní změny. Některé programy mají studenti vybrat téma výzkumu zájmu jejich poslední rok, jako je například afrických amerických studií nebo indiánské vlivy.

Existuje mnoho výhod vydělávat MA v amerických studií. Většina studentů poukazují na dobře zaoblené, intelektuální vzdělávání, které poskytuje stupeň. Mnoho programy nabízejí studentům možnosti stáží jejich finální semestr studia, které poskytuje jak praktické zkušenosti a neocenitelné kontakty.

Náklady na vydělávat MA v amerických studií se liší podle školy a na umístění školy. Pro přesnější účetnictví kurzu a registračních poplatků, obraťte se na přijímací kancelář školy přímo.

Absolventi s MA v amerických studií najdou uplatnění v různých odvětvích, včetně médií, reklamy, marketingu a politické správy. Populární kariérní volby mezi absolventy patří žurnalistika, publikování, vysílání, učení a knihovnictví. Někteří absolventi používají titul jako odrazový můstek do doktorského studijního programu v amerických studií nebo jiných oborů.

Existuje mnoho možností, jak vydělat MA v amerických studií ve Spojených státech a po celém světě. Programy na zahraničních institucí, mají tendenci nabízet jedinečný pohled na hřišti. Mnohé školy nabízejí on-line programy pro stupeň. Chcete-li začít, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.