Keystone logo

76 MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Humanitní vědy
  • Akademické psaní a rétorika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (76)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Humanitní vědy Akademické psaní a rétorika

Pro studenty, kteří chtějí pokračovat v dalším kroku po získání bakalářského titulu, může mít MA nebo Master of Arts dokonalou volbu. Obvykle se nejlépe hodí pro studia, které zahrnují společenskou vědu, humanitní obory nebo umění, a může být použitelný v mnoha oborech studia.

Co je studium kompozice v magisterském studiu? Magisterský studijní program v oboru kompozic může být zaměřen zejména na tvorbu písemných projektů. To může zahrnovat intenzivní studium tvůrčího psaní, profesionálního psaní a dramatického psaní. Po dokončení magisterského studijního programu v programu Kompozice můžete očekávat, že budete mít rozsáhlé znalosti o tom, jak dobře psát a efektivně používat slova. Můžete studovat gramatiku, stejně jako mnoho různých aspektů angličtiny.

Znalost psaní může usnadnit komunikaci s ostatními, a to jak osobně, tak i profesionálně. Lepší pochopení rétoriky používaného v psaní vám může pomoci vidět problémy z více než jedné strany. Znalost, jak správně sestavit nový kus, vám pomůže uvažovat organizovanějším způsobem a efektivněji provádět projekty.

Náklady na magisterský studijní program se mohou lišit v závislosti na několika faktorech. Některé věci, které lze vzít v úvahu, když se podíváte na náklady tohoto stupně, jsou místa, kde jsou kurzy přijímány a jaké předpoklady musí být splněny.

S magisterským studiem ve složení Studie může otevřít širokou škálu kariérních možností. S tímto stupněm můžete očekávat, že uděláte něco, co zahrnuje spoustu psaní. Můžete pracovat jako novinářka pro noviny nebo časopis, nebo stát se autorem, který publikuje vaše vlastní knihy. Můžete také prozkoumat svět her a scénářů a pracovat na vytváření nových skriptů pro filmy i jiné inscenace. Mnoho z těchto kariér může být velmi self-řízené a kreativní snahy.

Když přemýšlíte o práci pro magisterský studijní program v oboru kompozice, můžete zvážit, jak se učit na tradiční univerzitě nebo on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.