Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 MA v Africká studia 2023

10 MA Programy v Africká studia 2023

Přehled

Magisterský titul je první stupeň post-bakalářské studium. Tento typicky dvouletý program často navazuje na oblast studoval v rámci bakalářského studia, i když osoba je držitelem bakalářského obvykle sledují magisterský v jakémkoliv oboru. V praktickém smyslu, magisterský titul může být považován za pas k vyššímu vzdělávání nebo prostě lepších pracovních vyhlídek.

Co je MA v afrických studií? Tento jedinečný stupeň proffers pokročilé znalosti v aréně sociálních, ekonomických, jazykových a komunálních faktorech africké společnosti. Tato bohatá obor sdružuje celou řadu oborů a studenti mohou očekávat pestrou nabídku kurzů, včetně africké lingvistice, politologie, historie a geografie. Typická magisterském studijním programu afrických studií celoroční bude také obsahovat vysoké hladiny analytického psaní, výzkum a semináře, jejichž cílem je zvýšit teoretické a kritické myšlení.

Výhody magisterským titulem v afrických studií zahrnují získává cenný vhled do klíčového kontinent v naší stále více globalizované společnosti. Vlastnit absolvent titul typicky dělá jeden větší konkurenceschopnost na trhu práce.

Náklady na tento typ míry bude záviset na typu školy, kterou si vyberete, přísnost svého programu, kromě jiných faktorů. Chcete-li se dozvědět více, obraťte se na prospektivní školy.

Dokončovací práce magisterský titul v afrických studií budou obecně nárok vám pro celou řadu jedinečných a hodnotných pracovních míst, jako antropolog, překladatel, nebo pracovníka zahraniční pomoci. Můžete také pracovat řadu pozic s kulturně specifických neziskové organizace. Mnoho absolventů bude pokračovat v akademické kariéry. Ti, kteří mohou zahrnovat historii a dokonce i literaturu pracovních míst od úrovně základní školy až do vysokoškolské úrovni.

Tvorba sami vyniknout je klíčem k získání nohu do dveří na své vysněné zaměstnání. Dejte se do pohybu směrem k sobě cíli i dnes.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Africká studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát