Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek MA v Abrahámovská náboženství 2024

MA Programy v Abrahámovská náboženství 2024

Přehled

MA, nebo Master of Arts, je absolvent titul udělen ke studentům, kteří absolvují osnovy pokročilých kurzů. To může být koncový stupeň sám o sobě, nebo se mohou připravit příjemce pro studium doktorát úrovni.

Co je MA v abrahámských studií? MA v oboru abrahámských studií je stupeň, který zahrnuje studium náboženství jako judaismus, islám a křesťanství v rámci globálních a historických pohledů. Studenti, kteří studovali témata jako filosofie, globálních studií a náboženství a zároveň vydělávat svůj bakalářský titul může být dobře hodí pro tento absolventské hodnosti. Protože mnoho z textů studovaných bude v arabštině a hebrejštině, budete pravděpodobně muset absolvovat kurzy v jednom nebo obou těchto jazyků, a zbytek vašich kurzů bude pravděpodobně zaměří na studium různých náboženských dokumentů.

Někteří studenti sledují MA v abrahámských studií k doplnění vzdělání v oboru teologie nebo božství a sledovat kázání.Míra může rovněž kvalifikovat vás naučit třídy na náboženství na střední škole nebo vysokoškolské úrovni. In-hloubkové znalosti studentů zisk z programu by bylo prospěšné v různých aplikacích.

Náklady na MA může být větší než náklady na pregraduální kurzu, ale to bude ještě se velmi liší v závislosti na programu, kterou si vyberete. Kontaktování přijímací kancelář ve škole o kterou se ucházíte, je nejlepší způsob, jak získat přesné informace o školné.

MA v abrahámských studií mohou poskytnout vám dovednosti a znalosti uplatnit své specializaci prostřednictvím doktorského programu nebo práci v terénu. Jobs vyhlídky zahrnují ministerstva, akademici, psaní a výzkumu. Pokud jste schopni zvládnout hebrejštinu nebo arabštinu v průběhu programu, může to poskytnout ještě více slibných příležitostí.

Tam může být na částečný úvazek, nebo on-line dostupné možnosti pro některé MA v programech abrahámské studiích.Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více