Keystone logo

59 MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (59)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Žurnalistika a masová komunikace Žurnalistika

Lidé, kteří chtějí získat mistrovství v oboru žurnalistiky často rozhodnou vykonávat svou MA v oboru žurnalistiky. Tento vážený titul ukazuje potenciální zaměstnavatele a kolegy, že jedinec získal vysokoškolský titul v oboru a má důkladné znalosti oboru.

Co je MA v oboru žurnalistiky? MA v oboru žurnalistiky dává studentům konkurenční výhodu při práci v měnícím se světě médií a komunikace. Mnoho programů se zaměřují na právo, etika, psaní, editaci a hlášení relevantní témata na světě. Kurzy se mohou týkat témat, včetně zapojení komunity, mobilní komunikace a technologie, vývoje multimédií a osobní vztahy. Ať už studenti chtějí zaměřit na konkrétní oblasti žurnalistiky, jako vysílacím žurnalismu, obchodní žurnalistiky, vědy a techniky, nebo digitální mediální žurnalistiky, nebo chtějí rozšířit své novinářské schopnosti, mohou najít program, který vyhovuje jejich potřebám.

Nejenže MA žurnalistiky připravit studenty pro intenzivní světě sdělovacích prostředků tím, že napadá jim kurzu týkající se oboru, ale studenti byli schopni aplikovat své znalosti v reálných zkušeností. Magisterský program se studenty mimo vyučování a ukazuje jim, jak využít informace, které jste získali během let školní docházky.

Masters of Arts v žurnalistice se může lišit v ceně, v závislosti na tom, kterou školu an jednotliví studenti vybrat, aby se zúčastnili, a která země chtějí studovat v. Studentské půjčky, stipendia a programy finanční podpory mohou být k dispozici na pomoc studentům s náklady na vysokoškolské vzdělávání .

Absolventi, kteří dostávají MA žurnalistiky může výrazně zlepšit svůj potenciál výdělku v průmyslu. Držáky Stupeň nejsou omezeny na pracovních příležitostí ve vysílání, časopisy, noviny a on-line publikací.Někteří novináři se jejich vzdělávání a stávají se veřejné informační důstojníky pro vládní agentury nebo psát publikací jednotlivých společností výzkumných laboratoří, zdravotnických zařízení nebo podniky. Ti, kteří jsou držiteli Masters of Arts v žurnalismu se může stát technické spisovatelé a najít pracovní příležitosti po celém světě.

Studenti mohou získat lepší pochopení žurnalistiky průmyslu hledá online. Mnoho škol nabízí on-line kurzy, což zjednodušuje proces vydělávat Master of Arts v žurnalismu. Můžete začít své vzdělání v oblasti žurnalistiky aplikací pro MA v žurnalistice online. Hledání programu níže a obraťte se na přijímací kancelář školy dle Vašeho výběru přímo vyplněním hlavní formulář.