Keystone logo

1 MA Programy v Živočišná výroba 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Biologie
 • Živočišná výroba
Studijní obory
 • Biologie (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   MA Programy v Živočišná výroba

   Pro mnohé je Master of Arts (MA) logickým pokrokem z bakalářského studia. Mistr umění může otevřít nové příležitosti, které nejsou k dispozici pro ty, kteří mají pouze bakalářský titul.

   Co je MA ve vědě o zvířatech? Ti, kteří sledují tento titul, čerpají z oblastí biologie a managementu. Studenti se mohou zaměřit na kariéru v živočišném průmyslu, laboratorní studie nebo výcvik společenských zvířat. Vedení zaměřuje se na to, když se studenti ponoří do oblastí živočišných akcí a sportů. Kurzy v oblasti živočišné vědy často zahrnují spolupráci s jinými studenty, stejně jako individuální prezentace, pracující na skutečné praxi v oblasti živočišné vědy.

   Absolvování ŘO ve vědě o zvířatech poskytuje studentům dovednosti, které mohou využít po zbytek svého života. Jedním z takových dovedností by bylo strategické myšlení; protože vytvářejí strategie pro budoucnost živočišného průmyslu, mohou se také naučit strategizovat události ve svém vlastním životě. Navíc dovednosti, jako je sportovní marketing a řízení zvířat, otevřou nové možnosti kariérního průzkumu pro podnikavé studenty.

   V závislosti na zvolené zemi a škole mohou být náklady na získání magisterského titulu ve vědě o zvířatech různé. Vzhledem k tomu, že každá škola má jedinečný program, jsou studenti vyzýváni, aby prozkoumali náklady na svůj preferovaný program, aby se ujistili, že je v souladu s jejich plány.

   Různé kariéry jsou otevřeny pro někoho, kdo získá titul MA ve vědě o zvířatech. I když tyto obvykle zahrnují práci přímo se zvířaty, některé kariéry se mohou odvíjet od získaných dovedností. Například vzdělávání v manažerských technikách by mohlo vést studenty k tomu, aby se stal obchodním manažerem. Absolventi často řídí farmy nebo ranče. Další absolventi se zaměřují na veterinární medicínu, aby se stali veterinárními praktiky. Ještě jiní se mohou rozhodnout, že se budou zaměřovat na čistou vědu a stanou se vědci v oblasti živočichů, budou studovat oblasti biologie a medicíny a budou podporovat další odvětví živočišné výroby.

   On-campus a on-line kurzy jsou k dispozici pro studenty, kteří hledají Master 's ve vědě o zvířatech. Online kurzy mohou být obzvláště výhodné tím, že umožní flexibilitu v místě a čase. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.