Keystone logo

5 MA Programy v Španělština 2024

Filtry

Filtry

 • MA
 • Jazyky
 • Španělština
Studijní obory
 • Jazyky (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   MA Programy v Španělština

   Master of Arts je vyznamenání uděleno studentům, kteří absolvovali intenzivní studium v ​​oblasti umění, humanitních věd nebo společenských věd. Požadavky na program se liší, ale obvykle je nutné přijmout vysokoškolské vzdělání a přijímací zkoušku.

   Co je MA ve španělštině? Tento absolventský stupeň se zaměřuje na budování kulturní a jazykové plynulosti ve španělštině. Studenti obvykle přezkoumají širokou škálu kulturních otázek a studují používání jazyka v různých společenských situacích a zároveň zdokonalují své španělské dovednosti. Studenti se mohou rozhodnout pro specializaci v oblasti lingvistiky, literatury nebo kulturních studií a různé programy mohou nabídnout příležitost pro zúžené zaměření na střední a jihoamerické nebo evropské regiony. Jazykové kurzy obvykle tvoří velkou část kurzu a jsou studovány po celou dobu trvání programu.

   Absolventi mají tendenci být vysoce kulturně vědomi, získat téměř nebo úplnou akademickou plynulost ve španělském jazyce a získat profesionální překladatelské schopnosti. Tyto dovednosti a zkušenosti je mohou připravit na mezinárodní kariéru a umožnit jim efektivní komunikaci ve více zemích.

   Faktorování nákladů na vysokou školu je nejlépe dosaženo tím, že mluvíme přímo s potenciálními školami. Vzhledem k tomu, že žádný program ani univerzita nejsou shodné, přizpůsobení akademických cílů a rozpočtu by mělo probíhat individuálně.

   Bilingvismus nabízí absolventům širokou škálu kariérních příležitostí, včetně těch, které se nacházejí v zemích, kde je dominantním jazykem španělština. Absolventi mohou přímo aplikovat své dovednosti v oblastech, jako jsou lidské zdroje, mezinárodní právo a politika, služby a vzdělávání, překlad a pohostinství. Pracovní tituly španělských studentů zahrnují profesionální překladatele, politické poradce, diplomaty, manažery import / export, sociální pracovníky, učitele a kulturní spřízněné osoby.

   Vzhledem k požadavku na jazykovou způsobilost většina vysokých škol, které nabízejí španělštinu, požaduje, aby studenti navštěvovali školní areál na částečné nebo úplné úrovni. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.