Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 MA v Řízení rozvoje 2023

5 MA Programy v Řízení rozvoje 2023

Přehled

Ti, kteří sledují magisterské umění, obecně hledají kariéru v oblasti společenských a humanitních věd. Aplikace tohoto magisterského stupně se liší od vlády až po vzdělávání a dále, což umožňuje široký výběr pracovních příležitostí.

Co je MA v rozvojovém řízení? Ve světě, který se neustále mění, doména podnikání není výjimkou. Studenti v programech řízení rozvoje se naučí být rychlí myslitelé, dostatečně agilní, aby zůstali na špičkách v neustále se měnící krajině klientů, spotřebitelů a zaměstnanců. Pozadí v ekonomii, v podnikání nebo dokonce v určitých oblastech psychologie vedou studenty k tomu, aby absolvovali tento titul. Studie se mohou zaměřit na analýzu, společenské uvědomění a politiku, aby jim poskytly nejlepší nástroje k tomu, aby dobyl budoucnost.

S velkým zaměřením na navigaci změn v pracovním světě budou absolventi tohoto oboru, bez ohledu na to, kde skončí, dobře připraveni na jakékoliv pracovní prostředí. Zaměření na sociální teorii také připravuje, aby se ponořili do bohatství svého prostředí. Kromě toho se MA v řízení rozvoje zaměřuje na obohacení akademického profilu studenta, který může vést k dalším příležitostem ve vzdělávání.

Náklady na získání magisterského řízení v oblasti řízení rozvoje se liší podle školy, umístění a dalších faktorů. Potenciální studenti by měli provést důkladný výzkum, aby se ujistili, že se zapisují do programu, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Studenti, kteří získají magisterské studium v ​​oblasti řízení vývoje, mohou pocházet přímo z dřívějšího vzdělávání, nebo mohou již pracovat pro organizaci, která má svůj zájem na svém oboru. V každém případě se tito studenti otevírají do hlubších a zajímavých kariérních možností. Vedle zřejmého výběru obchodního manažera, který je umístil na požadované vedoucí postavení, mohou být hledáni na to, aby se stali specialisty nebo konzultanty s cennými specifickými znalostmi, které by přispěly k více organizacím. Mezi další možné příležitosti patří výzkumní pracovníci, poradci, lobbisté nebo dokonce i tvůrci politik pro instituci, kariéry, které skutečně ovlivňují budoucnost.

Programy po celém světě nabízejí studentům možnost získat titul MA v oblasti řízení rozvoje. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • MA
 • Management
 • Řízení rozvoje
Studijní obory
 • Management (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát