Keystone logo

32 MA Programy v Management Vedení Řízení podniku 2024

Filtry

Filtry

  • MA
  • Management
  • Vedení
  • Řízení podniku
Studijní obory
  • Management (32)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MA Programy v Management Vedení Řízení podniku

Master of Arts v oboru je navržen tak, aby rozšířit studenta chápání anglické, historie, společenských věd, filozofie a dalších humanitních oborů. Stupeň je často odměněn studentům poté, co kompletních kurzů a zkoušek, poté, co se kompletní výzkum, nebo kombinací obou.

Možná se divíte, co je MA v organizační vedení? Master 's titul s tímto zaměřením je umožnit vám získat pokročilé znalosti o základních obchodních praktik z profesorů, kteří mají bohaté zkušenosti s řízením. Prostřednictvím této práce v kurzu, můžete pracovat na projektech s jednotlivci z cross-kulturní zázemí a rozvoj dovedností pro práci v týmu. Budete s největší pravděpodobností také se naučit zvládat, olovo, a motivovat ostatní. Můžete studovat podnikání, etika, technologie, a strategické plánování, v závislosti na programu, ve kterém se zapsat.

Studenti mohou využívat řadu výhod po získání MA v organizační vedení.Například, oni obvykle učí řídit, plánovat a organizovat projekty, což je výhodné při práci. Pokročilý stupeň je také pravděpodobné, že přinese vyšší platy a profesní propagace.

Mnoho univerzit nabízí master 's tituly v této oblasti studia, a náklady značně liší od školy ke škole a národa k národu. Některé programy jsou nabízeny on-line, zatímco jiní začlenit na-školní areál kurzu. Bylo by moudré kontaktovat školu máte zájem o účast zjistit konkrétní výuku částky.

Vydělávat tento Master of Arts míry může otevřít dveře k mnoha možností kariéry. Například, můžete se stát analytik management, manažer lidských zdrojů, manažer na vysoké úrovni, strategický plánovač, manažer lékařských a zdravotnických služeb, školení a manažer pro rozvoj, nebo správce počítačové informační systémy. S tímto absolventské hodnosti, můžete být připraveni pracovat ve veřejných a soukromých podnikatelských organizací po celém světě.

Existuje mnoho mezinárodních univerzit, které nabízejí tento hlavní 's stupně. Vzhledem k tomu, v kurzu je k dispozici on-line, budete mít možnost studovat na téměř každém areálu, kterou si vyberete. Jste-li připraveni učinit další krok ve své budoucnosti, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.