Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 MA v Řízení 2023

7 MA Programy v Řízení 2023

Přehled

Integrace výzkumu a poznatky z komunikace, společenské vědy, umění a humanitních věd poskytuje studentům s pokročilou mírou použitelnosti na lídry v různých typech organizací. Rozvoji účinných strategií vytvořit vizi potřebné k být efektivní vůdce.

Co je MA ve vedení? Master of Arts (MA) míra stanoví kreativní inovace prostřednictvím dynamických přístupů k vedení a učení. To nabízí jedinečnou flexibilitu tím, že se zaměřuje na výchovu praxe a teorie spolu setkat odborných a akademických cílů. Kromě toho, interdisciplinární charakter to umožňuje zaměřit se soustředil na vybavení jedince s požadovanými dovednostmi potřebnými pro výkon jejich povolání, obec a osobním životě.

Mezi výhody patří právě připravuje vůdci v současném rychle se měnícím multikulturním světě modelováním procesu rozvoje vůdcovství.Začlenění komplexní obsah kurzu do strategického a individuální rozvoj klade důraz na silné etické zásady a klíčové organizační schopnosti.

Základní náklady programu MA se značně liší, a proto jsou studenti vyzýváni k výzkumu ty, které nejvíce sladit jejich profesní a vzdělávací cíle. Některé instituce se účastní vyučování možností spoření.

Tyto osnovy kvalifikuje studenty pro vedoucí místa v mentoringu, vzdělávání, obchodu a poradenství. Zejména, mnoho získat zaměstnání po dokončení studia jako poradci, správci, trenéři, instruktoři a poradci v pro-ziskové a neziskové sféry.

Pokročilé studijní programy jsou k dispozici on-areálu a on-line. Online programy jsou k dispozici zahraničním studentům bez ohledu na jejich konkrétní lokalitě, za předpokladu, že mají přístup k internetu.Různorodost studentů vystaven bezpočet problémů a jejich řešení, stejně jako jedinečné a náročné způsoby, jak rozšířit svůj repertoár odborných znalostí a dovedností. Program MA umožňuje studentům učit se teorii vedení a osvědčených postupů v době, kdy uvažovat o jejich předpokladů, přesvědčení a schopnosti potřebné k formování sebe do vůdci budoucnosti.

Studenti mají v úmyslu usilovat o titul v oboru vedení by měla zkoumat možnosti a rozhodnout o program, který napadá je rozvíjet a inspirovat svůj styl, aby se změna-maker na pracovišti, v komunitě a ve světě. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MA
  • Společenské vědy
  • Politologie
  • Řízení
Studijní obory
  • Společenské vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát